Lekarze Chirurg stomatolog Mikołów

- 50

dr n. med. Marian Długaj

Chirurg ogólny, Chirurg naczyniowy

liczba opinii: 11

Średnia ocen: 5,0/5
Do Pana Doktora trafiłam kilka lat temu z ogromną raną na łydce (choruję na żylaki). Żaden z odwiedzanych lekarzy nie chciał podjąć się leczenia. Pan Doktor dzięki ogromnej wiedzy zastosował odpowiednie leczenie i w stosunkowo krótkim czasie rana się wygoiła. Pana Doktora cechuje pełen profesjonalizm, ogromne zaangażowanie oraz cierpliwość, nie traktuje pacjenta przedmiotowo. Bardzo szczegółowo bada i docieka przyczyn dolegliwości. Każdemu życzę tak wspaniałego lekarza.
Opinia dodana przez: Janina
Średnia ocen: 5,0/5
Z doktorem przeszedłem długą drogę (w ramach leczenia ortodontycznego). Zaczęło się od wyrwania trzech ósemek, później kortykotomia w celu przestawienia dwóch zębów, następnie operacja retrogenii w szpitalu w Katowicach, kończąc na wstawieniu implantów zębowych. Mimo branży(umówmy się, mało kto lubi chodzić do dentysty) pozostaje on moim ulubionym lekarzem, a spotkałem ich wielu w życiu. Duża wiedza w temacie, bardzo dobra komunikacja - zawsze wyjaśni o co chodzi, czy wyczerpująco odpowie ...
Opinia dodana przez: Krzysiek
Średnia ocen: 5,0/5
Bardzo dobry lekarz, ja sie bardzo ciesze ze ma takiego podejścia do pacjenta. Zabieg został wykonany prawidłowo. Super,dzięki ;)
Opinia dodana przez: Anonim
Średnia ocen: 5,0/5
Pani Doktor jest niezwykle kompetentnym stomatologiem. Poświęca sporo czasu pacjentowi, tłumacząc wszystko bardzo dokładnie. Dużym plusem jest też informowanie pacjentów, jeżeli jest opóźnienie, więc nie siedzi się godzinami w poczekalni. Dzieci także ją uwielbiają.
Opinia dodana przez: Anonim

lekarz Tomasz Gul

Chirurg naczyniowy, Chirurg ogólny

liczba opinii: 2

Średnia ocen: 5,0/5
Polecam wszystkim DR;TOMASZA GUL;operowal mi 2 nogi na zylaki i jestem bardzo zadowolona.Lekarz otwarcie rozmawia o problemie i w prosty sposob wszystko objasnia,a pacjenta traktuje w nalezyty sposob.Wszystkim Go polecam.
Opinia dodana przez: Anonim
Średnia ocen: 5,0/5
Szkoda że tylko 5 gwiazdek, bo Pan Aleksander zasługuje na 6+ To niespotykany na te czasy lekarz: kompetentny, cierpliwy ,życzliwy, z poczuciem humoru i można by tak długo, ale co najważniejsze rewelacyjny specjalista. Jestem po zabiegu usunięcia żylaków z nogi i polecam wszystkim tego super gościa- takie tylko opinie o nim słyszałam i potwierdzam. Dziękuję bardzo i życzę zdrówka Panu Doktorowi- 100 lat. Wdzięczna Pacjentka
Opinia dodana przez: Beata
Średnia ocen: 5,0/5
Super lekarz podejście do pacjenta na szóstkę pełen profesjonalizm ! Należę do tych którzy nie lubią stomatologów ale pan doktor zmienia moja podejście do tej profesji Polecam w 100%
Opinia dodana przez: Bozena
Średnia ocen: 5,0/5
W pełni polecam panią doktor. Oprócz tego, że prezentuje wysoki profesjonalizm, emanuje takim spokojem, że można się zrelaksować na fotelu :-)
Opinia dodana przez: Anonim
Znasz tego lekarza? Podziel sie opinią z innymi. DODAJ OPINIĘ
Średnia ocen: 4,8/5
Lekarz z powołania . Zna się na tym co robi , do pacjenta podchodzi jak człowiek a nie z pozycji kto ja jestem . Takich już niestety jest na lekarstwo . Specjalista przez duże S .
Opinia dodana przez: Andrzej
Średnia ocen: 4,8/5
troche późno na ten wpis , ale po 20 latach leczenia u tej Pani , moge jedynie podziekowac w ten sposób ...Lekarz uprzejmy , miły , kompetentny. Cena za leczenie prywatne - uczciwa . Przez 20 lat ani razu nie pomyslałem o zmianie dentysty,co swiadczy o pełnym profesjonalizmie.Świetny lekarz.Plombowanie ok,rwanie nawet w beznadziejnych przypadkach - klasa światowa. Dziekuję. Wieloletni,zadowolony pacjent .Damian F.
Opinia dodana przez: Anonim
Średnia ocen: 4,3/5
Od dwóch lat dr Beata leczy zęby moich dzieci. Wreszcie trafiliśmy na bardzo dobrego specjalistę. Pani stomatolog jest bardzo dokładna, indywidualnie podchodzi do każdego pacjenta. Sam gabinet bardzo dobrze wyposażony, RTG na miejscu. Warto dodać, że w gabinecie pani dr Beaty, pracują inni specjaliści w dziedzinie stomatologii. Wiem, że będziemy korzystać z usług i możemy jak najbardziej polecić!
Opinia dodana przez: Greg
Średnia ocen: 4,2/5
Super lekarz dla dziecka. Byłam z 3,5 rocznym synem. Co prawda była to tylko wizyta kontrolna, ale Pani doktor bardzo miła, umiała z dzieckiem porozmawiać, miała dużo czasu. Dziecko się nie zniechęciło, a wręcz mu się podobało. Udzieliła też wyczerpująco wszelkich informacji.
Opinia dodana przez: B.M.

lekarz Jakub Lipiński

Chirurg ogólny, Lekarz medycyny ratunkowej

liczba opinii: 4

Średnia ocen: 4,2/5
Lekarz nieuprzejmy. Chirurg dziecięcy, któremu przeszkadza płacz dwuletniego dziecka. Absolutnie nic nie wytłumaczył, na wizycie praktycznie w ogóle się nie odezwał, a na zakończenie powiedział: ,,i proszę uspokoić te swoje dziecko,,. Wg mnie jest to zachowanie niedopuszczalne u lekarza przyjmującego małe dzieci.
Opinia dodana przez: Anna
Średnia ocen: 4,0/5
Polecam!!! Bardzo dobra oferta, jeśli chodzi o stomatologię. Jedyna pozycja warta wzmianki w samym Mikołowie.
Opinia dodana przez: Koronka
Średnia ocen: 3,8/5
Najlepszy dentysta! Bardzo dokładnie robi kanałowe leczenie, ratuje zęby jak tylko sie da! Super podejscie do pacjenta! Polecam z czystym sumieniem
Opinia dodana przez: Anonim
Średnia ocen: 3,3/5
Przemiła kobieta, do tego dobry specjalista. Polecam
Opinia dodana przez: Anonim
Średnia ocen: 3,1/5
Stomatolog, który wymienił mi wszystkie plomby w zębach oraz w sposób profesjonalny wykonał odbudowę zęba. Do dnia dzisiejszego wszystko jest w porządku a minęło już 18 lat…. Szkoda, że opuścił Piekary Śląskie. Myśle że w mojej opinii nie jestem jedyna tylko, że dobrych opinii nikt nie pisze tylko piszemy zawsze złe.
Opinia dodana przez: Anonim

lekarz Janusz Skarysz

Chirurg ogólny, Kardiochirurg

liczba opinii: 1

Średnia ocen: 3,0/5
-co mogę powiedzieć, uratował mi życie, pękła mi aorta, miałem 37 lat, żona dwójka dzieci. Ponoć spędzili nade mną całą noc bo bardzo krwawiłem. Minęło 3 lata od operacji, czuję się bardzo dobrze, jedynym ograniczeniem są dla mnie leki obniżające krzepliwość. Ale można śmiało powiedzieć, że ten człowiek ofiarował mi drugie życie.
Opinia dodana przez: Jarosław

Maria Matlok

Stomatolog, Ortodonta

liczba opinii: 3

Średnia ocen: 2,9/5
Leczenie kanałowe 700 z tym że druga umówiona wizyta to jakaś ściema bo pan "doktor" powiedział że nie ma czasu bo musi następnego pacjęta przyjąć bo bardzo dbają o godziny umówione więc może mi tylko kamień usunąć za 120!!! Oszuści i złodzieje - a po każdej wizycie boli ząb!
Opinia dodana przez: Adam


Strefa lekarza Zaloguj się Zarejestruj się
display statdisplay stat