Lekarze Chirurg stomatolog Ostrołęka

- 91
Pani doktor Sylwia Lewowska jest super, po prostu najlepsza. Leczymy się u Niej rodzinnie od wielu lat i zawsze, pod każdym względem jesteśmy zadowoleni. Uprzejma, delikatna, profesjonalna, uwielbiana przez dzieci. Z czystym sumieniem polecamy.
Bardzo profesjonalne i ludzkie podejście do każdego pacjenta- zabawna, ciepła, delikatna i pewna swoich umiejętności. Zdecydowanie polecam- jedyny lekarz stomatolog, z którego jestem w Oce zadowolona.

lekarz Jarosław Wawryszuk

Chirurg ogólny, Chirurg onkolog

"..poszukując chirurga w Warszawie i Białymstoku od znanych ze swoich kompetencji lekarzy uzyskałem informację, że na miejscu w Ostrołęce mam bardzo dobrego chirurga-onkologa pana Jarosława Wawryszuka. Obecnie jestem po operacji i twierdzę ,że jest to bardzo dobry lekarz nic ująć a jedynie tylko dodawać same pozytywne określenia , godny zaufania. Fachowiec ostrołęczanin i takich w Ostrołęce potrzeba , trudno pogodzić się z myślą ,że nie pracuje w szpitalu w Ostrołęce. ...
Opinia dodana przez: Sylwek
I am very satisfied after the visit. Doctor Piotr is very communicative, kind, he explains the treatment in details and listens to the patient. I am definetely coming back again. I strongly recommend his service. Doctor extracted my wisdom tooth quickly and painlessly. He is very professional and speaks English. Jestem usatysfakcjonowana po wizycie. Doktor Piotr jest komunikatywny, mily, wyjaśnia, jak przebiegnie zabieg i słucha pacjenta. Na pewno jeszcze wrócę ...
Opinia dodana przez: Szczery

Beata Bieńkowska

Stomatolog dziecięcy, Stomatolog

super dentysta dla dziecka ! Moja 5 letnia córka była tak zafascynowana opowieściami pani dr podczas borowania, ze nawet nie poczula kiedy dr zaczela leczyc zabka. Do tego wszystko wytlumaczyła w jezyku dziecka (np. teraz wygonimy robaczki i popsiukamy taka magiczna wodą) :)
Dobra solidna Pani stomatolog.Leczę zęby na NFZ w przychodni NZOZALERGO-DENT na Madalińskiego i jestem zadowolony z jakości wykonywanych usług stomatologicznych.
Opinia dodana przez: JERZY
20 lat temu robiłem sporo zebów u Mirosława i do dziś nic z nimi się nie dzieje . Z całego serca polecam . Niektóre zęby miały tylko boczne scianki i nadawały się do wyrwania ale spróbowaliśmy je uratować bo wyrwać to żaden problem. Mam je do dziś :) POLECAM !!!
Opinia dodana przez: Sebastian
Profesjonalnie, dokładnie, delikatnie i sympatycznie. Pani doktor zawsze tłumaczy przebieg leczenia, co minimalizuje stres :) Polecam!
Opinia dodana przez: Magdalena

lekarz Dariusz Świtaj

Chirurg naczyniowy, Chirurg ogólny

dobry lekarz polecam- kpmpetetny; uczciwy -bardzo dobrze czuje sie po jego zabiegu-mam bardzo dobre zdanie o lekarzu uratowal moje nogi- czuje sie teraz wspaniale
Jestem bardzo zadowolona z jakosci uslugi, podejscia do pacjenta,czasu jaki P.Doktor poswiecil mi w czasie skomplikowanego leczenia zebow.Zdecydowanie TAK ! polecam wszystkim,ktorych bola zeby.
Bardzo przyjemna doktor, ma super podejście dla dzieci. Korzystam usług Pani doktor całą rodziną i jestem zadowolona.
Bardzo dobry stomatolog! Korzystam od wielu lat. Jest profesjonalny, a przy tym bardzo miły. POLECAM!!!
Opinia dodana przez: Barbara
Byłem bardzo dobrego zadania ale niestety się zmieniło. Przyszedłem na umówioną wizyte (o godzinie podanej przez panio doktor)i zastałem zamkniętyy gabinet i bramę. Czekałem 30 minut i poprostu poszedłem. Nie wporządku trochę
Leczyłam trzy zęby. Wszystko jest w porządku. Doświadczenie i uprzejmość. Pomimo upływu 12 lat od leczenia pierwszego zęba u pani doktor , wszystko w porządku.
Opinia dodana przez: Kaśka
Bardzo uprzejmy, kompetentny, dokładny i godny polecenia lekarz. Jestem bardzo pozytywnie nastawiona na dalsze leczenie. Oby więcej takich lekarzy w polskiej służbie zdrowia. Nie ważne czy prywatnie czy na NFZ ważne by wszyscy tacy byli :) życzę doktorowi samych sukcesów i dużo Łask Bożych :)
Wizyta w przychodni przy Szpitala Wojewódzkiego w Łomży u lek. Jagodzińskiego w dniu 17 luty 2023.Moja opinia jest negatywna . Typ niezaangażowanej ignorancji w stosunku do mnie . Na pytanie jak obniżyć zbyt wysoki testosteron ? Pan Jagodziński zaleca WYCIĘCIE JĄDER ...kastrację. Zdecydowanie nie polecam . Boguslaw.
Opinia dodana przez: Bogusław
Polecam pani Bożenka bardzo miła i jestem zadowolony z usługi i polecam wszystkim znajomym i też są zadowoleni A.O

lek. dent. Maria Szumowska

Stomatolog dziecięcy, Ortodonta

Chodziłam do niej jakieś 9 lat temu i do tej pory sobie pluję w twarz. Nie wyprostowała mi zębów i złożyła na to, że mam nieodpowiedni kształt zębów. Mało tego uszkodziła mi nerw w jedynce przez co ząb jest martwy i siny. Jestem załamana :(
Opinia dodana przez: Angelika
Pani chciala naciągnąć mnie na.skomplikowane i kosztowne jakies porcelany bo rzekomo nic innego sie nie da ząb byl bez problemu zrobiony koło wordu za 120zl drugi zab do wyrwania i implant 5 tysi a zrobiony 3 wizyty po 120 oszustwo
poprostu kicha nnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnn