Lekarze Chirurg stomatolog Otwock

Super stomatolog, miła i fachowa obsługa. Polecam w 100 %

lek. dent. Bartłomiej Krać

Gabinet Stomatologiczny
05-400 Otwock

Bardzo polecam Pana Bartka :) jestem jego stałą pacjentką od około 3-4 lat :) bardzo dobrze i bezboleśnie leczy ząbki :) kiedy mam jakieś pytanie lub poprostu się stresuje tłumaczy co będzie robić i co ewentualnie mogę odczuwać , teraz na fotelu dentystycznym czuje się prawie jak na domowym fotelu i nie obawiam się kolejnej wizyty :)
Opinia dodana przez: Gosia

lek. dent. Agnieszka Szczecińska

05-400 Otwock

Wielki ukłon dla Pani Doktor. Córka miała usuwany chory ząb przez innego stomatologa, który nie potrafił sobie poradzić z wyjęciem. Widoczna część została zniszczona, natomiast korzeń pozostał w dziąśle gdyż okazał się trudny do usunięcia. Pani Agnieszka jest dla nas zbawieniem. Po oględzinach, bez wahania zasugerowała, że działamy i usuwamy. Zajęło to moment i po problemie. Córka przeżywając wcześniej wielką traumę po wyjściu z gabinetu powiedziała " Kolejna wizyta tylko ...
Opinia dodana przez: Małgosia

lek. dent. Marta Zacharuk

Protetyk, Stomatolog

Słoneczny Gabinet Stomatologiczny Joanna Czarzasta
Andriollego 18
05-400 Otwock

Całkowicie bezstresowe i bezbolesne podejście zarówno do mojej 5 letniej córeczki jak i obolałego i zestresowanego męża. Pełny komfort podczas wizyty. Mogę polecić z czystym sumieniem.

lek. med. Piotr Ciszewski

Chirurg ogólny, Proktolog

Europejskie Centrum Zdrowia Otwock Sp. z o.o.
ulica Borowa 14/18
05-400 Otwock

Proktolog to taki lekarz który musi budzić zaufanie i dr Ciszewski na pewno taki jest. Badania nie były dla mnie krępujące dzięki temu. Człowiek na poziomie, kulturalny, jako lekarz bardzo kompetentny. Operował mnie w szpitalu św. Elżbiety.
Opinia dodana przez: Marta

lek. dent. Katarzyna Kasprzak-Gniot

Chirurg stomatolog

05-400 Otwock

Uważam , że bardzo fachowo a jeszcze nie tak bardzo drogo Bardzo fachowo i przy tym przystępnie cenowo .Polecam
Opinia dodana przez: Kasia

dr Barbara Grajda misiak

05-400 Otwock

Po wielu latach wizyt u przeroznych dentystow, wreszcie czuje, ze mam kompleksowa opieke i fachowa, odpowiedzialna pomoc. Pani doktor jest pierwszym stomatologiem w moim zyciu, ktorego moge szczerze polecic innym.

lekarz Piotr Kołsut

Chirurg ogólny, Kardiochirurg

Reymonta 73 B/1
05-400 Otwock

Wspaniały lekarz i człowiek. Profesjonalista w każdym calu. Empatyczny,troskliwy z wysublimowanym poczuciem humoru.Oby więcej było takich szlachetnych ludzi,dbających o pacjenta. Pozdrawiam Pana doktorze

lek. dent. Jan Kotarski

Kołłątaja 64
05-402 Otwock

Witam, przed podjęciem decyzji co do wyboru lekarza który przeprowadzi dość skomplikowany i hm..kosztowny zabieg w mojej buzi:) zrobiłam mały wywiad wsród znajomych. Jestem z okolic Pruszkowa, tutaj dr Kotarski jest dość popularny. Bardzo profesjonalny człowiek, widać ze zapracowany, No ale to chyba dobrze bo to znaczy ze na duże doświadczenie, prawda? Polecam tego lekarza w 100%. Pozdrawiam!
Opinia dodana przez: Ania

dr Konrad Małachowski

Chirurg ortopeda

SPSK im. Prof. Adama Grucy w Otwocku
ul. Konarskiego 13
05-400 Otwock

Lekarz z powołania, wiek nie ma znaczenia. Kocha swoją pracę i są efekty, przynajmniej w moim przypadku. Polecam.

lekarz Przemysław Szostek

Chirurg ogólny, Urolog

Europejskie Centrum Zdrowia Otwock Sp. z o.o.
ulica Borowa 14/18
05-400 Otwock

P.dr. Nyk i P.dr.Szostek wykonali mi laserową enukleacje gruczolaka stercza oraz cystoslitotrypsję 5 złogów.Bardzo dziękuje tak wspaniałym specjalistom.Zabieg miałem przeprowadzony w pażdzierniku 2021.Czuję się dobrze.Polecam tak wspaniałych lekarzy.
Opinia dodana przez: E.Gałecki

lek. dent. Joanna Działkowska

Wrońskiego 3/1
05-400 Otwock

Bardzo dobry lekarz, doskonały fachowiec, uprzejmą, troskliwa. Szczerze polecam. Potrafi dostosować termin wizyty do wymagań pacjenta.

dr Michał Kornet

Stomatolog, Chirurg szczękowo twarzowy

Przyjazny Gabinet Otwock
Józefa Ignacego Kraszewskiego 58/3U, 05-402 Otwock
Otwock

Polecam Pana Dr Michała. Trafiłem do Dr 4 lata temu po pobiciu, w środku nocy na ostry dyżur przywieziony karetką na Lindley'a. Pan Doktor przyszedł na konsultacje na SOR , zbadał mnie, oglądal badania, i powiedział, że wymagam operacji, że przyjmuje mnie od razu do kliniki. Po kilku dniach byłem operowany przez Pana Dr. Przez pół roku miałem 3 metalowe płytki na kościach twarzy i wiele śrub. Juz wszystkie zostały ...
Opinia dodana przez: Marek

lek. dent. Marta Towarek

Filipowicza 1b
05-400 Otwock

Jestem pacjentem pani doktór. Uprzejmie wyjaśnia co będzie robiła , delikatnie obchodzi się z pacjentem . Wyjaśnia po zabiegu co dalej robić. Zabiegi wykonuje bezboleśnie,że miło powraca się na następną wizytę,
Opinia dodana przez: HENRYK

lek. dent. Magdalena Kukiełka

Powstanców Warszawy 13
Otwock

Pani doktor jest dokładna i rzeczowa. Jak nie jest czegos pewna zawsze można zrobic rtg na miejscu. Znieczulenie, które zawsze jest komfortem zarówno dla lekarza i pacjenta robi bezbolesnie. Objasnia co będzie robic i jaka może byc reakcja. Nie doszukuje sie "dziury w całym". Polecam

lek. dent. Dorota Stańczak-Sionek

Stomatolog dziecięcy, Stomatolog

Laboratorium Analiz Lekarskich Marii Ziemskiej
Hugona Kołłątaja 1
05-400 Otwock

Dziś kolejny raz byłam na wizycie u p. Doktor , która bardzo szczegółowo opowiedziała mi plan leczenia w tym przypadku leczenia kanałowego. Czułam się bardzo komfortowo wiedząc co po kolei mnie czeka. Bardzo profesjonalnie zostałam przeleczona. Polecam zarówno dorosłym jak i dzieciom panią Doktor !🥇
Opinia dodana przez: Ewa

lek. dent. Witold Misiak

Powstanców Warszawy 13
Otwock

Leczę się u Pana Doktora Witolda od kilku lat, nie raz ratował mnie z opresji. Jestem wdzięczna za Jego profesjonalizm , empatię i pracę . Pragnę również podziękować Współpracownicą Pana Doktora za pomoc i przemiłe podejście do Pacjenta.
Opinia dodana przez: Katarzyna

Hanna Sobczak-Grzanka

Ortodonta, Stomatolog

Górna 6 lok. 40
05-400 Otwock

osobiście bardziej lubię asystentkę niż samą pani doktor. Irytuje mnie to, że zawsze przed gabinetem są kolejki, poza tym mój zgryz opornie się prostuje, nie mówię że to wina samej doktor bo kobieta naprawdę dużo potrafi- mam dwójkę znajomych którym prostowała zęby i super wyglądają, ale ja mimo wszystko nie jestem w 100% zadowolona z kosztownego leczenia.
Opinia dodana przez: Terlik

dr Urszula Pielka

Stomatolog, Stomatolog dziecięcy

Górna, 1a
05-400 Otwock

wyrwanie zeba; bajka, dobrze i sprawnie, protezy super, dopracowane. Rzeczowy dentysta jakich już nie ma...szczery, nie narzucający się, podziwiam panią doktor.

lekarz Marek Trzaskowski

Staszica 27/30
05-400 Otwock

Polecam dr Trzaskowskiego. Bardzo konkretny. Zabieg wykonany super profesjonalnie (usunięcie znamienia na skroni). Nie ma żadnego śladu.
Opinia dodana przez: pacjent