dr n. med. Jakub Radziszewski

Chirurg onkolog

Profesjonalne oko, pewna ręka, wiedza i doświadczenie. Do tego poczucie humoru :) Czego więcej chcieć od chirurga? Świetnie wykonana operacja. Pod opieką profesora człowiek czuł się bezpieczny.

Świetnie wykonana operacja. Pod opieką profesora człowiek czuł się bezpieczny.

Przede wszystkim wspaniały człowiek!!!! Przesympatyczny!!!! . Opiekował się mna w czasie całego pobyty w szpitalu. Operowali mnie razem z prof. Mariuszem Bidzinski. To była ekipa!!! Dzisiaj już takich lekarzy nie ma. A był to rok 2001. Mam pełny szacunek do tych lekarzy. Wspaniali, oddani swojej pracy, z dużą wiedzą lekarska. Życzę dalszych sukcesow!!!

Dzisiaj mija 15 lat od dobrze wykonanej bardzo rozległej operacji w Centrum Onkologii. Świadczy to o dużym profesjonaliźmie i kompetencji Pana Doktora. Jest wybitnym chirurgiem, posiada niezwykły talent oraz wiedzę. Żyję, funkcjonuję jest O.K. Mało jest odpowiednich słów żeby wyrazić swoją wdzięczność. Dziękuję Panie Doktorze. Życzę dużo zdrowia i dalszych sukcesów. Polecam Pana Doktora J. Radziszewskiego wszystkim potrzebującym.

Świetny fachman. Popełnił jednak błąd strategiczny, bo zlekceważył podejrzane mikrozwapnienie u mojej mamy i tak już za długo trzymane przez błędy radiologa, u którego mam się regularnie badała. Doktor, że to na pewno nie rak i operacja odsunięta o trzy miesiące z powodu urlopu dr. Okazało się, że rak i to her2 z zajętym węzłem. Ile przez błędy lekarzy niepewności!

Jest to dobry lekarz,ale niestety mój ukochany tato zmarł po operacji nadnercza,a przed operacją czuł się dobrze, niestety po operacji żył tylko ok.mies., ponieważ doszło do rozsiewu guza. Co mnie dziwi, to że przed poważnymi operacją nie wykonano ważnych badań, tj.USG itp. a te co pacjent posiada to po miesiącu mogą być nie aktualne, na tej podstawie się nie powinno opierać, uważam że badania przed operacją to podstawa wiedzy o wielkości guza, przecież po miesiącu mogą być zmiany w badaniach, a mój tato miał badania miesiąc wstecz i nikt nie brał tego pod uwagę. Teraz tato jest naszym ANIOŁEM - kocham go bardzo

Przed testami do szkoły ofecerskiej zdiagnozowano u mnie ogromnego miesniaka macicy. Dr. Radziszewski w szpitalu wraz z personelem otoczył mnie wspaniałą opieką. W twardy sposób przygotował na ewentualne komplikacje i usunięcie macicy - na szczęście dzięki profesjonalizmowi lekarza obyło sie bez tego. :-) Były łzy i klniecie z bólu... Lecz podejście i poczucie humoru doktora uspokaja.. Dziękuje. Wróciłam do sprawności (sporty ekstremalne) po około miesiącu po operacji. Nawet blizna na całym brzuchu mi nie doskwiera. Często nawet śmieje sie, ze doktor zostawił mi wspaniałe arcydzieło na brzuchu. Piękna linia, równa, ...

Były łzy i klniecie z bólu... Lecz podejście i poczucie humoru doktora uspokaja.. Dziękuje. Wróciłam do sprawności (sporty ekstremalne) po około miesiącu po operacji. Nawet blizna na całym brzuchu mi nie doskwiera. Często nawet śmieje sie, ze doktor zostawił mi wspaniałe arcydzieło na brzuchu. Piękna linia, równa, która zagroziła sie ekspresowo. Lipiec 2014- operacja na Madalińskiego.
Jeżeli onkologia to tylko w tym miejscu. Polecam!

Dr. Radziszewski to przemiły człowiek. Świetny lekarz, bardzo dbający o pacjentów, doskonały Chirurg. Dziękuje Panu za fachową pomoc, piękną bliznę, której już prawie nie widać i ludzkie podejście.

Panie Doktorze, 10 lat temu operował Pan moją Mamę, rak szyjki macicy, do dziś jest wszystko dobrze, dzięki Panu cieszy się życiem, wnukami i prawnukami. Przy okazji rocznicy co roku wspomina Pana jako wyjątkowo sympatycznego , z wielkim sercem człowieka i doskonałego fachowca. Mama i cała rodzina jest Panu BARDZO WDZIĘCZNA . DZIĘKUJEMY. Pacjentka Halina S. z Ciechanowa.

Panie Doktorze pierwszy raz w swoim życiu byłam w szpitalu i miałam zabieg na Pana oddziale na Madalińskiego.Jestem bardzo zadowolona z leczenia ,obsługi pielęgniarskiej oraz pracy pozostałych pracowników tego oddziału.Sądzę,że gdyby wszyscy lekarze podchodzili tak profesjonalnie i życzliwie do pacjenta jak Pan to chorym łatwiej byłoby znieść każdą chorobę.

Miałam operację 24.08.2012 roku,która przebiegła zgodnie z planem, bez powikłań.Polecam Pana Doktora jako wspaniałego lekarza i wspaniałego człowieka,który bardzo dobrze wie w jaki sposób przekazać pacjentowi informację.BARDZO SERDECZNIE DZIĘKUJE.Cieszę się,że dostałam się w Pana ręce :)