dr n. med. Jakub Radziszewski

Chirurg onkolog

PEŁNY SUKCES ! - jestem po kolektomii i mogę funkcjonować w zasadzie prawie normalnie - DZIĘKUJĘ ! (szkoda tylko, że Pan Doktor zniknął mi z pola dostępności)

(szkoda tylko, że Pan Doktor zniknął mi z pola dostępności)

POLECAM i dziękuję za opiekę nad ojcem !!!

POLECAM i dziękuję za opiekę nad ojcem !!!

Dr Jakub Radziszewski do bardzo dobry onkolog dr operował mnie 16 maja polecam .

jestem po kilku operacjach, ale dopiero dr Radziszewski przywrócił mi zdrowie

jestem po kilku operacjach, ale dopiero dr Radziszewski przywrócił mi zdrowie

bardzo dobry lekarz,operował mnie, dziekuje,polecam wszystkim którzy potrzebują pomocy

Panie Doktorze dziekuje Panu za wszystko co Pan dla mnie zrobil. Rowniez za odpowiednie podejscie i wsparcie psychiczne. Wszystkiego dobrego!

POLECAM GORĄCO SUPER FACHOWIEC ,LUDZKI,WYROZUMIALY ,PRZEMILY

POLECAM GORĄCO SUPER FACHOWIEC ,LUDZKI,WYROZUMIALY ,PRZEMILY

Wspanialy fachowiec, przeuroczy czlowiek. Polecam

Wspanialy fachowiec, przeuroczy czlowiek. Polecam

Panie Doktorze, jest Pan wspaniałym fachowcem, ale przede wszystkim potrafi Pan poprostu w sposób czysto ludzki traktować pacjenta który oczekuje pomocy.Ja i moja rodzina jesteśmy zbudowani Pana postawą. To Pan utwierdził mnie w przekonaniu, że nigdy nie należy się poddawać, a wiara w skuteczność leczenia jest bardzo pomocna w przezwyciężaniu choroby.

Jest to wspaniały, kompetentny, rzeczowy, konkretny lekarz.Pełen humoru i pocieszenia dla pacjenta.Jestem mu niezmiernie wdzięczna za poważną operację i dalsze pokierowanie mnie na leczenie.Jest nie tylko wspaniałym lekarzem ale również wspaniałym człowiekiem.Życzę mu dużo zdrowia i wytrwałości w wykonywaniu obowiązków tak ważnych dla zdrowia ludzkiego