Chirurg Stomatolog Racibórz

dr n. med. Władysław Stefański

Chirurg stomatolog, Chirurg szczękowo twarzowy

CHIR-DENT-LASER WŁADYSŁAW STEFAŃSKI
ul. Łąkowa 1/1 (naprzeciw Tesco)
47-400 Racibórz

Najlepszy lekarz jakiego znam.pełen profesjonalizm-najpierw pacjent potem on bardzo miła obsługa fachowość.byłam na zabiegu z moja 12 letnią córką.Wielki Szacunek dla Doktora.

Opinia dodana przez: Katarzyna

Ryszard Jaremczak

Chirurg stomatolog, Chirurg ogólny

Racibórz

Doskonały dentysta i chirurg. Zawsze jestem zadowolona z leczenia, przy usunięciu ósemki przebił moje oczekiwania. Jestem w szoku, że taki zabieg został wykonany bez najmniejszego bólu. Chylę czoła i dziękuję. BARDZO BARDZO POLECAM!!!

Opinia dodana przez: Marta

Gamowska 1
47400 Racibórz

byłam raz i nigdy więcej. podejćie mało profesjonalne, zerknięcie na zęba, bez zdjęcia rtg i decyzja: rwiemy. pytam: a może jednak leczenie? w odpowiedzi zobaczyłam strzkawkę ze znieczuleniem w jego ręce. zamiast leczyć to od razu rwać -nawet pod ropą. nie polecam.