lekarz Irena Negacz

Chirurg ogólny

3,5
3,1
3,2

bardzo , bardzo uprzejma i miła , lubi swoją prace ! jest moją sąsiadką ! pozdrawiam . . . przyjechalem z daleka , i od dawna mile wspominam wizyty u Pani Doktor . . . .

Kobieta-anioł. Bardzo kompetentna i empatyczna. Leczę się u niej ja i mój syn.Ja na NFZ, syn prywatnie. Pani doktor zawsze ma czas żeby wszystko wytłumaczyć. Jest przemiłą osobą. Pierwszy lekarz na mojej drodze, który pacjenta traktuje poważnie i nie zbywa go. Serdecznie polecam.

Zarówno ja jak i moja mama jesteśmy bardzo zadowolone. Zero problemów. Pani doktor zawsze chętnie przyjmie, wyjaśni. Wrażliwa na ból, klika razy pyta czy wszystko dobrze czy nie boli. Ja leczyłam się u niej na na chodkiewicza a mama na gamowskiej. polecam:)

Opryskliwy lekarz ktory zachowuje sie jak by pracowal za kare, na dzien dobry przy wejsciu juz bylo wiadomo ze nie lubi swojej pracy

Bardzo dobra pani chirurg, przejmuje się pacjentem, wyrozumiała, wszystko porządnie wyjaśni.

nie polecam ,bardzo nie uprzejma, pacjentów z NFZ zbywa albo zaprasza po godzinach.Byłam u niej 3 razy ale za kazdym razem zostałam odesłana do domu. Raz nie dowieziono ciekłego , azotu raz zabrakło , a raz się nie załapałam bo zabrakło punktów z NFZ- u i dopiero zapisy będą po nowym roku

Pani doktor jest bardzo dobrym specjalistą, poza tym jest delikatna podczas zabiegów i przejmuje sie pacjentem

Bardzo dobra i kompetentna chirurg. Delikatnie bada, pięknie szyje.Polecam!

Bardzo dobra i kompetentna chirurg. Delikatnie bada, pięknie szyje.Polecam!

Pani doktor Negacz w dużej mierze przyczyniła się do tego że zarówno ja jak i moja siostra żyjemy mimo iż nie były to sprawy tylko czysto chirurgiczne

Obsługująca wyjęta iście z PRL - bez charakteryzacji i scenariusza mogłaby grać w "Misiu". Kompletny brak zainteresowanie, zwracanie się do pacjentów "kochana", "złotko" - dramat! Brak zaangażowania, "z łaski" informacja, mało zainteresowana pracą - pacjentami jeszcze mniej. Podstawy obsługi klienta i pacjenta są zupełnie obce tej Pani. Zabiegi też z "bożej łaski". Oczywiście zaprasza na prywatne po godzinach :)