lekarz Irena Negacz

Będzie krótko i konkretnie. Absolutnie jedyny lekarz z powołania ! Bez wypalenia zawodowego. Genialna osoba, lekarz! Jak dla mnie Święty Graal. Jak ktoś musi sprawdzić co to znaczy Święty Graal... niech lepiej szuka innego lekarza.

Bardzo słaby lekarz. Podejście do pacjenta zerowe. Pani doktor jest niemiła, nieuprzejma, arogancka. Zwraca się po imieniu do pacjenta. Nie okazuje szacunki. I przede wszystkich stawia nietrafne diagnozy. Czy to na NFZ czy prywnatnie traktuje tak samo pacjentów czyli źle. Miła jest tylko dla pacjentów którzy są z nią spokrewnieni, resztę traktuje jak śmiecie.

bardzo , bardzo uprzejma i miła , lubi swoją prace ! jest moją sąsiadką ! pozdrawiam . . . przyjechalem z daleka , i od dawna mile wspominam wizyty u Pani Doktor . . . .

Opryskliwy lekarz ktory zachowuje sie jak by pracowal za kare, na dzien dobry przy wejsciu juz bylo wiadomo ze nie lubi swojej pracy

Kobieta-anioł. Bardzo kompetentna i empatyczna. Leczę się u niej ja i mój syn.Ja na NFZ, syn prywatnie. Pani doktor zawsze ma czas żeby wszystko wytłumaczyć. Jest przemiłą osobą. Pierwszy lekarz na mojej drodze, który pacjenta traktuje poważnie i nie zbywa go. Serdecznie polecam.

Zarówno ja jak i moja mama jesteśmy bardzo zadowolone. Zero problemów. Pani doktor zawsze chętnie przyjmie, wyjaśni. Wrażliwa na ból, klika razy pyta czy wszystko dobrze czy nie boli. Ja leczyłam się u niej na na chodkiewicza a mama na gamowskiej. polecam:)

nie polecam ,bardzo nie uprzejma, pacjentów z NFZ zbywa albo zaprasza po godzinach.Byłam u niej 3 razy ale za kazdym razem zostałam odesłana do domu. Raz nie dowieziono ciekłego , azotu raz zabrakło , a raz się nie załapałam bo zabrakło punktów z NFZ- u i dopiero zapisy będą po nowym roku

w podadni chorób sutka na ul. Gamowskiej wizyta błyskawiczna, zero komunikacji, bylam tam tylko raz wiec nie wiem czy to była sytuacja wyjątkowa czy standard

Bardzo dobra pani chirurg, przejmuje się pacjentem, wyrozumiała, wszystko porządnie wyjaśni.

Beznadzieja!!!mnóstwo błędów zawodowych i brak odpowiedzialności!!!!!!!!!!!!

Beznadzieja!!!mnóstwo błędów zawodowych i brak odpowiedzialności!!!!!!!!!!!!