Chirurg Ogólny Racibórz

Stanisław Gamrot

Grzonki 1
Racibórz

Najlepszy specjalista w mieście takiemu człowiekowi można zaufać. Doktor z sercem interesujący się dobrem pacjenta. Wykonanie zabiegu profesjonalnie, bezbolesnie i bardzo estetycznie. Polecam
Opinia dodana przez: Bozena L-M

dr Wojciech Morawiec

47-400 Racibórz

Wspanialy lekarz z POWOLANIA,na przyznawane 5 * daje 6* . Rzadko mozna spotkac takiego lekarza oby tak dalej. Powodzenia. Polecam z calego serca.
Opinia dodana przez: Halina

Ryszard Jaremczak

Chirurg stomatolog, Chirurg ogólny

Racibórz

Doskonały dentysta i chirurg. Zawsze jestem zadowolona z leczenia, przy usunięciu ósemki przebił moje oczekiwania. Jestem w szoku, że taki zabieg został wykonany bez najmniejszego bólu. Chylę czoła i dziękuję. BARDZO BARDZO POLECAM!!!
Opinia dodana przez: Marta

dr n. med. Stanisław Płonka

Chodkiewicza 23
Racibórz

Lekarz, moim zdaniem, bardzo w porządku, chociaż może rzeczywiście nastawiony nieco do przesady na zarobek. I o ile nie zadziwia mnie opłata za wizytę konsultacyjną, opłata za wyceniony zabieg / w końcu to leczenie prywatne /, uważam że ok. 200 zł za wizytę kontrolną i usunięcie szwów to już lekka przesada / przy wcześniejszej opłacie prawie 3000 zł/.
Podejście p. dr profesjonalne i rzeczowe, niestety pozostała " obsługa " ...
Opinia dodana przez: Marta

lekarz Krzysztof Paruzel

Racibórz

Jest takie powiedzenie, że -" nie ma ludzi niezastąpionych". To określenie nie odnosi się do dr Paruzela. Jest w swoim rodzaju osobowością. Kompetencja, wiedza, doświadczenie, cierpliwość oraz uprzejmość to dziś towar deficytowy i to nie tylko w służbie zdrowia. Z czystym sumieniem polecam tego wirtuoza medycyny w zakresie chirurgii ogólnej i naczyniowej.
Opinia dodana przez: Adam

lekarz Irena Negacz

NZOZ PRO FEMINAE
Czekoladowa 7
47-400 Racibórz

bardzo , bardzo uprzejma i miła , lubi swoją prace ! jest moją sąsiadką ! pozdrawiam . . . przyjechalem z daleka , i od dawna mile wspominam wizyty u Pani Doktor . . . .

lekarz Józef Domagała

Chirurg ogólny, Urolog

Długa 2 lok. 2
47-400 Racibórz

Bardzo miły lekarz,kompetentny i uśmiechnięty Pomimo strachu jaki miałam przed zabiegiem,wszystko "poszło gładko"dzięki jego podejścia do pajenta:)))

lekarz Zbigniew Kaźmierczak

47-400 Racibórz

Jeśli to ten dr Pan Zbigniew, który również przyjmuje w Raciborzu, proszę uważać. Zero zaangażowania. Lekarz, który dawno powinien ustąpić miejsca młodym ambitnym i utalentowanym chcącym pracować i pomagać ludziom lekarzom. Niestety zostałem przez Pana dra potraktowany nie wchodząc w szczegóły dwukrotnie prostu olewkowo na całej linii. Piszę to tylko po to aby przestrzec innych i jeśli mają alternatywę to żeby skorzystali z dobrego zaufanego chirurga.

lekarz Zbigniew Wrzoskiewicz

47-400 Racibórz

Omijać szerokim łukiem, kompletna porażka !!!!!!!
Chamstwo, arogancja , buta, przedmiotowe traktowanie pacjenta !!!!!!!!

lekarz Piotr Unger

Chirurg ogólny, Lekarz medycyny ratunkowej