Stanisław Gamrot

Pan doktor to lekarz najwyższej klasy, niezwykle profesjonalny, z empatycznym podejściem do pacjenta.Wielokrotnie pomógł mi i uratował życie moim bliskim.Polecam!

Najlepszy specjalista w mieście takiemu człowiekowi można zaufać. Doktor z sercem interesujący się dobrem pacjenta. Wykonanie zabiegu profesjonalnie, bezbolesnie i bardzo estetycznie. Polecam

Bardzo dobry chirurg i wspaniały człowiek. Polecam wszystkim mającym "problemy chirurgiczne". Nie wielu dziś takich lekarzy ....niestety ....

Dr operował mi pęcherzyk żółciowy laparoskopowo.Po 3 dniach do domu i życie bez bólu od kolki :) Pobyt w szpitalu minął bezstresowo ;)

Bardzo dobry lekarz. Natychmiastowa diagnoza i leczenie - polecam...

Bardzo dobry lekarz. Natychmiastowa diagnoza i leczenie - polecam...

Nawet nie udzielił odpowiedzi na moje pytanie. W sytuacji gdy wytłumaczyłem co mi dolega stwierdził ze musze sie wybrac do lekarza :/

D-r Gamrot operowal moja mame /rak zoladka/.Jestesmy zachwyceni podejsciem lekarza do pacjenta,leczeniem i opieka w szpitalu.

Doskonały fachowiec! Ciepły i podnoszący pacjenta na duchu.

Doskonały fachowiec! Ciepły i podnoszący pacjenta na duchu.

Moja mama poszła na usunięcie woreczka badania wcześniejsze były super po przyjęciu w sobotę w czwartek zmarła.Doktor fakt jej choroby przekazał rutyniarsko bez konkretów,a po śmierci skłamał tak jakby bał się odpowiedzialnośći.Jego podwładny wezwany do zmarłej nie potrafił rodzinie powiedzieć nawet wyrazy współczucia.Rutyna i jeszcze raz rutyna tak nie powinno być!!!!!!

Bardzo dobry lekarz.Wybitny specjalista.Pełen profesjonalizm.

Bardzo dobry lekarz.Wybitny specjalista.Pełen profesjonalizm.