Stanisław Gamrot

Bardzo dobry fachowiec!Przeszłam ciężką operacje,inni postawili na mnie krzyżyk,bardzo mi pomógł,wspierał mnie! Najlepszy chirurg w naszym okręgu! Wiele mu zawdzięczam!

po operacji kamieni wykonanej przez niego prawie byłam na tamtym swiecie

po operacji kamieni wykonanej przez niego prawie byłam na tamtym swiecie

Jest bardzo nie uprzejmy w stosunku do pacjentów, w ogóle nie liczy się z emocjami innych. Najchętniej wszystkich pacjentów wysłałby do hospicjum, żeby w szpitalu było ich mniej. Traktuje ludzi jak zwykłe "bydło". Nie udziela kompetentnych rad na temat domowego leczenia, a przy najbliższej wizycie krzyczy, że źle się leczymy.

Lekarz profesjonalista, interesowal sie pacjentem, bardzo mily i operacje wykonal bardzo dobrze, polecam.

Bardzo dobry lekarz,przejmujący się pacjentem,a przy tym niezwykle miły i sympatyczny.Polecam!

Może miły, może kompetetny...ale jak przychodzi problem to malutki...odradzam Wiola

Bardzo dobry lekarz. Właściwe podejście do pacjenta, miły kontakt, pełna fachowość i profesjonalizm.

polecam, szczerze polecam. Szybka wizyta w szpitalu, zabieg przeprowadzony bez problemu, Lekarz zainteresowany swoim pacjentem.

wzbudzający swoim zachowaniem absolutną wiarygodność specjalista. dobry człowiek.

Dobry człowiek. Dba o pacjentów.

Dobry człowiek. Dba o pacjentów.