lekarz Irena Negacz

Obsługująca wyjęta iście z PRL - bez charakteryzacji i scenariusza mogłaby grać w "Misiu". Kompletny brak zainteresowanie, zwracanie się do pacjentów "kochana", "złotko" - dramat! Brak zaangażowania, "z łaski" informacja, mało zainteresowana pracą - pacjentami jeszcze mniej. Podstawy obsługi klienta i pacjenta są zupełnie obce tej Pani. Zabiegi też z "bożej łaski". Oczywiście zaprasza na prywatne po godzinach :)

Pani doktor jest bardzo dobrym specjalistą, poza tym jest delikatna podczas zabiegów i przejmuje sie pacjentem

Bardzo dobra i kompetentna chirurg. Delikatnie bada, pięknie szyje.Polecam!

Bardzo dobra i kompetentna chirurg. Delikatnie bada, pięknie szyje.Polecam!

Odradzam...duże rozczarowanie...ale cóżmozna było się spodziewać po "chirurgu" kobiecie

Pani doktor Negacz w dużej mierze przyczyniła się do tego że zarówno ja jak i moja siostra żyjemy mimo iż nie były to sprawy tylko czysto chirurgiczne