Chirurg Stomatolog Toruń

Klinika Medyczna ArtMedica
Ul. Szosa Chełmińska 166
Toruń

Wspaniały człowiek, świetny lekarz, cierpliwy, fachowy, dowcipny. Wszystko dokładnie tłumaczy i cierpliwie odpowiada nawet na najgłupsze pytania. Wprowadza super atmosferę podczas resekcji.Polecam wszystkim którzy mają lęk przed dentysta.

Opinia dodana przez: Kasia

dr n. med. Piotr Raginia

Chirurg stomatolog, Chirurg szczękowo twarzowy

Promental Centrum Psychiatrii
Sz. Chełmińska 84-86
87-100 Toruń

myślałem że tacy dentyści nie istnieją. godny polecenia , zwłaszcza w przypadkach beznadziejnych . sprawia że następnym razem niczego się nie boisz .

Opinia dodana przez: dariusz

Andrzej Gronowski

Chirurg stomatolog, Chirurg szczękowo twarzowy

Jaśminowa 7
87-100 Toruń

Zazwyczaj nie wystawiam opinii bo mi się nie chce :) Tym razem zrobię wyjątek: wyrywana ósemka dolna. wycinanie kości, piłowanie korony, dłutowanie... nic nie poczułem. żadnych powikłań a i cena za usługę "nie wzięta z kosmosu" polecam.

Opinia dodana przez: w

Elżbieta Kwiatkowska

Chirurg stomatolog, Stomatolog

87-100 Toruń

Bardzo olewczy stosunek do pacjenta, zwłaszcza jeśli chodzi o zadawanie bólu. Działanie bez znieczulenia mimo widocznej potrzeby pacjenta. Szczerze nie polecam ...

Opinia dodana przez: Ewelina

ulica Łyskowskiego 21C/36