Lekarze Chirurg stomatolog Toruń

lek. dent. Witold Kozanecki

Vita-Dent
Szeroka 5
87-100 Toruń

Doktor Kozanecki wykazuje się ogromnym profesjonalizmem i doświadczeniem. Zawsze dokładnie wyjaśniał mi każdy etap leczenia oraz odpowiadał na wszystkie moje pytania i obawy. Dzięki temu czułam się pewnie. Praca doktora jest nie tylko skuteczna, ale także bezbolesna i delikatna. Dbając o mój komfort, starał się, aby każda procedura była jak najmniej inwazyjna i przyjemna. Dodatkowo, personel w jego klinice jest niezwykle uprzejmy i pomocny, co tylko podnosi poziom satysfakcji z ...
Opinia dodana przez: Aneta

lek. dent. Barbara Dłużniewska-Duda

Przychodnia Rodzinna na Skarpie
Konstytucji 3 Maja 13
87-100 Toruń

Pani lek. Barbara jest w pełni godnym polecenia specjalistą. Po długich poszukiwaniach dobrego dentysty muszę przyznać z pełnym przekonaniem, że właśnie znalazłem. Pani Barbara szybko i bezboleśnie załatwiła "ząbkowy" problem przy okazji wszystko odbyło się miło i z uśmiechem na ustach. Dziękuję i pozdrawiam. PS. Klinika w której Pani Barbara przyjmuje też jest naprawdę na poziomie.

Anna Mizak-Wąsiewska

Stomatolog dziecięcy, Stomatolog

Targowa 17
87-100 Toruń

Bardzo polecam Panią doktor. Ma rewelacyjne podejście do dzieci i dużo cierpliwości, wszytko tłumaczy, nie śpieszy się. Moja córeczka ją uwielbia i chodzi na wizyty z ogromną checią

dr n. med. Jarosław Radziński

Chirurg onkolog

Toruń

Jestem b. zadowolona z leczenia i czasu poświęconemu choremu. Cierpliwie tłumaczy i jest bardzo sympatyczny.Polecam gorąco

lekarz Joanna Madej

Chirurg dziecięcy

Toruń

Lekarz z powołania, świetne podejście do pacjenta ,bardzo miła i wyrozumiała . Byliśmy z problemem stulejki u 5 latka zabieg zrobiony w trybie ekspresowym , syn tylko zdążył powiedzieć ała i było już po wszystkim. Polecam Panią Doktor i dziekuje .
Opinia dodana przez: Anna

Chirurg onkolog

ulica Szeroka 25
87-100 Toruń

Chcę bardzo przeprosić pana doktora za poprzednią opinię . Nie znam lekarzy, nie wiedziałem, ze podpisany na wypisie rakarz prowadzący to inna osoba , która mnie operowała . Opinia dotyczyła dr Tomasza Staniuka

dr Jan Mazur

Chirurg dziecięcy, Ortopeda

Przychodnia Stomatologiczna
Konstytucji 3 Maja 15
87-100 Toruń

Bardzo dobry lekarz ,opowiedział dokładnie wszystko ,dziecko zostało zbadane również bardzo dokładnie jestem bardzo zadowolona .Pan Doktor bardzo miły oraz uprzejmy nastawiłam się na krzyki i płacz dziecka a tu niespodzianka -niesamowite podejście do dzieci!Polecam!
Opinia dodana przez: ewa

lek. dent. Bogusław Dąbrowski

Przychodnia Rodzinna na Skarpie
Konstytucji 3 Maja 13
87-100 Toruń

Wspaniały lekarz! Pan doktor uratował mi ząb który źle wyleczył poprzedni stomatolog!!! Na szczęście udało się go uratować:) Bardzo dobry lekarz i człowiek. A wizyta nie wiąże się z tak dużym bólem:)
Opinia dodana przez: anonim

Andrzej Gronowski

Chirurg stomatolog, Chirurg szczękowo twarzowy

Jaśminowa 7
87-100 Toruń

Byłam dzisiaj umówiona do doktora Gronowskiego na usunięcie górnej ósemki. Niestety po wejściu do gabinetu, lekarz obejrzał miejsce po czym stwierdził, ze skoro zęba nie widać (nie przebił się przez dziąsło) to zęba w ogóle nie ma. Na wiadomość, ze mam ze sobą płytę ze zdjęciem gdzie widać wszystko, lekarz odpowiedział, ze nie chce niczego oglądać. Zapytałam wiec to może udałoby się usunąć dolna ósemkę, która nachodzi na siódemkę i ...
Opinia dodana przez: Weronika

dane nieaktualne
Toruń

NIE POLECAM!!! OSTRZEGAM WSZYSTKICH. KOLONOSKOPIA BEZ ZNIECZULENIA FARMAKOLOGICZNEGO. BÓL NIEWYOBRAŻALNY!! ZA KWOTĘ 500 ZL KOLONOSKOPIA BEZ ZNIECZULENIA FARMAKOLOGICZNEGO!!
Opinia dodana przez: Mateusz Gostkowski

dr Lidia Lubińska-Wiśniewska

Żwirki i Wigury 81e lok. 70
87-100 Toruń

Jestem od wielu lat zadowoloną pacjentką.Cenię P.doktor za kompetencje,uprzejmość i skutyczne leczenie.

Piotr Boniek

Bodent
87-100 Toruń

Polecam wszystkim. Najlepszy stomatolog jakiego znam. Sympatyczny,potrafi czynić cuda z zębami. Podpowiada nowoczesne sposoby leczenia. Gabinet posiada świetny, nowoczesny sprzęt. Nie było sytuacji, bym oczekiwała w poczekalni na swoją kolej, zawsze na czas, w przygotowanym, sterylnie czystym gabinecie, chociaż pacjentów mnóstwo. Należy z wyprzedzeniem umawiać się na wizytę. Nawet dzieci z przyjemnością poddają się leczeniu u P.Bońka.

Chirurg ogólny, Chirurg onkolog

ulica Szeroka 25
87-100 Toruń

super lekarz,mam do niego zaufanie. Bylam operowana przez doktora,wszystko poszlo dobrze. Potrafi pożartować,jest miły i bardzo go lubię.

Adam Michalski

Stomatolog dziecięcy, Stomatolog

Toruń

Polecam z całego serca! ☺️ Do Pana Michalskiego chodzimy z rodziną od lat. Bardzo przyjazna atmosfera i profesjonalne, troskliwe podejście do pacjenta. W gabinecie zawsze jest czysto, a Pan Adam dba o każdy szczegół i dobre samopoczucie, tak aby wizyta przebiegła bez większego stresu. Jestem bardzo zadowolona z bezbolesnego i nie tak strasznego leczenia kanałowego mojej nieszczęsnej siódemki 😁 Pan doktor z powołania, wzbudza zaufanie i daje poczucie bezpieczeństwa. Tłumaczy ...
Opinia dodana przez: Eliza
Lecze sie u dr Puwalskiego od ponad 20 lat, uwazam ze jest wspanialym dentysta, podchodzi do pacjenta z humorem i to poamga gdy ktos boi is wizyty u dentysty. Tylko 2 razy w zyciu bylam u innego dentysty i oni byli pod wrazeniem moich zebow, takze na pewno Dr Puwalski jest godny polcenia. Ja k tylko jestem w Polsce to zaraz lece na wizyte do neig, zeby sprawdzic czy wsyztko ...
Opinia dodana przez: Patrycja

mgr Łukasz Warmbier

Przychodnia Stomatologiczna Bellastoma
Szosa Chełmińska 84/86
87-100 Toruń

Byłem i jestem u dr.Warmbier nie mogę tych opini czytać! Mam wszczepione 4 implanty, 8 lat temu bez problemu do dzisiaj. Mogę z całego doświadczenie poleć P.doktora. Ostatnio bylem w Klinice Charite Berlin, pytali mnie kto robił mi te implanty. Powiedziałem że w Polsce, dr.Warmbier SUPER!
Opinia dodana przez: Jan Frelich

lekarz Krzysztof Tura

Chirurg ogólny, Ortopeda

Prywatny Gabinet Lekarski
ul Klonovica 19
87-100 Toruń

Zdecydowanie nie polecam tego lekarza. Operował mojego tatę. Wypisał go do domu po operacji wymiany biodra, gdzie w dniu wypisu okazało się że tata nagle ma problemy z mówieniem. Pan Tura nie widział za bardzo problemu, ale stwierdził że jeszcze jedną dobę go przetrzyma i zobaczy. Następnego dnia wypisał go do domu, chociaż okazało się że mowa się nie polepszyła i doszły spuchnięte nogi i ręce. Okazało się że czymś ...

lekarz Ryszard Adamski

Ortopeda, Chirurg ogólny

Prywatna Specjalistyczna Przychodnia Lekarska "Nowak&Nowak" w Toruniu
ulica Filtrowa 29B
87-100 Toruń

Lekarz Ryszard Adamski, jako orzecznik PZU spóźnił się na wyznaczone mi badanie ok. godzinę i następnie przyznał mi 0 % uszczerbku na zdrowiu, pomimo, że miałam obrzęk głowy, bóle, zawroty, wymioty, mdłości, krótkotrwałą utratę przytomności po upadku na ulicę (biegły sądowy stwierdził: wstrząśnienie mózgu) oraz wciąż odczuwany ból w prawym przedramieniu. Jest to niekompetentny lekarz i chyba ma satysfakcję jak kogoś skrzywdzi. Odradzam wizytę u tego pana.
Opinia dodana przez: Grace

dr hab. n. med. Waldemar Jędrzejczyk

Chirurg naczyniowy, Chirurg ogólny

Szosa Chełmińska 16
Toruń

Polecam! Moja znajoma miala operacje usuwania zylakow. Jest bardzo zadowolona z przebiegu i rehabilitacji. Pytanie do poprzedniej osoby ktora wystawila opinie: dlaczego tak niska ocena tylko 1 z mozliwych 5?

lek. dent. Mirosława Rosa

Regionalne Centrum Stomatologii
Konstytucji 3 Maja 42
87-100 Toruń

Pełen profesjonalizm!Ogromne doświadczenie i bardzo dobre podejście.Nie pierwszy już raz zostałem przyjęty z bólem w ten sam dzień i zostałem obdarzony naprawdę profesjonalna pomocą.
Opinia dodana przez: Szymon