Filtruj terminy

dr n. med. Wojciech Świątkowski

Implantolog, Chirurg szczękowo twarzowy

Racławicka 1 lok. 8
21-040 Świdnik

Osobiście mogę zaświadczyć podpisując się z imienia i nazwiska że te negatywne opinie o panu Wojciechu nie są zmyślone ani sfabrykowane, to raczej opinia kolegi Tomasz należy do jakiegoś pracownika Adentu który wybiela swojego podwładnego który u niego pracuje - kto normalny nazywa stomatologa doktorem? Bardzo pochwalny ten komentarz, aż czuć że ktoś go zmyślił.

Co do samego stomatologa który ma tutaj profil, to wystarczy że opiszę swoją historię. Zgłosiłem się w Lublinie w grudniu 2016 roku z zatrzymaną ósemką, która była naprawdę kiepsko położona, pan Wojciech kazał podpisać mi oświadczenie że może dojść do uszkodzenia nerwu i że zostałem o tym poinformowany. Oświadczenie podpisałem, samo usuwanie trwało z dobrą godzinę z hakiem. Z bólem po zabiegu po tygodniu trafiłem na pogotowie stomatologiczne, gdzie wykonano mi punktowe RTG zębodołu gdzie okazało się że mam nieusuniętą dużą część korzenia zęba. Korzeń usunięto na miejscu, a raczej jego końcówkę. Pan Wojciech oczywiście został o wszystkim poinformowany, ale nie poczuwał się ani do winy ani do wyjaśnienia tej sytuacji. Za zaistniałą sytuację nie przeprosił. To chyba wystarcza do podsumowania nie tylko kompetencji tego stomatologa, ale jego poziomu kultury osobistej i poczuwania się do odpowiedzialności za swoje czyny.

W tym gabinecie w Lublinie już chyba nie pracuje, ale widać że gabinety zmienia jak rękawiczki - chyba znam powód dla którego nie potrafi zagrzać gdzieś etatu na stałe.

Opinia dodana przez: Marcin Golecki

Chirurdzy szczękowo twarzowi w mieście Świdnik