Chirurg Szczękowo Twarzowy Toruń

Chirurg stomatolog, Chirurg szczękowo twarzowy

Promental Centrum Psychiatrii
Sz. Chełmińska 84-86
87-100 Toruń

myślałem że tacy dentyści nie istnieją. godny polecenia , zwłaszcza w przypadkach beznadziejnych . sprawia że następnym razem niczego się nie boisz .

Opinia dodana przez: dariusz

Bluszczowa 4
87-100 Bielany, Toruń

Wspaniały fachowiec i człowiek. Zajął się mną profesjonalnie. Był bardzo miły i uprzejmy. Starał się mnie uspokoić. Pomógł mi naprawdę w trudnym przypadku. Polecam

Opinia dodana przez: Iwona

Andrzej Gronowski

Chirurg stomatolog, Chirurg szczękowo twarzowy

Jaśminowa 7
87-100 Toruń

Zazwyczaj nie wystawiam opinii bo mi się nie chce :) Tym razem zrobię wyjątek: wyrywana ósemka dolna. wycinanie kości, piłowanie korony, dłutowanie... nic nie poczułem. żadnych powikłań a i cena za usługę "nie wzięta z kosmosu" polecam.

Opinia dodana przez: w