Lekarze Chirurg urazowy Końskie

- 21
Bardzo polecam Pana dr. Szymańskiego. Byłem na wizycie w ramach NFZ, potem operacja w Końskich. Pan dr od początku zainteresowany, miły, konkretny i uprzejmy, doskonały fachowiec. I to wszystko w ramach NFZ. Są jeszcze lekarze z powołania, i dr. Szymański jest tego przykładem.
Opinia dodana przez: Krzysztof
Konkretne i dobre decyzje. Wszystko wytłumaczy i ma dobre podejscie do pacjenta. Przeszlam tylu lekarzy różnych w tym chirurgów ale pierwszy raz spotkalam takiego jak to sie mowi "z powołania ".
Opinia dodana przez: Agnieszka
jest naprawde świetnym lekarzem mnie pomogł bardzo.operował mi dwie nogi i jestem bardzo wdzieczny za jego fachowosc i wiedzę.
Lekarz rewelacyjny. Wszystko bardzo dokładnie wytłumaczone. Wizyta szybka i przyjemna, a jednocześnie dokładna. Polecam!
W styczniu 2023 roku dr Madej wykonał operację całkowitego usunięcia tarczycy. Zabieg przeprowadzony został perfekcyjnie, bez powikłań. Okoliczne narządy, w tym struny głosowe, które stanowią narzędzie mojej pracy nie uległy uszkodzeniu. Minęły dwa miesiące od zabiegu, a ja czuję się bardzo dobrze. Blizna jest subtelna, a moja satysfakcja i wdzięczność ogromna.
Opinia dodana przez: Wdzięczna pacjentka

lekarz Grzegorz Mejnartowicz

Ortopeda dziecięcy, Ortopeda

Polecam. Profesjonalizm i życzliwe podejście do pacjenta. Operacja na biodro przeprowadzona sprawnie i bez komplikacji u pacjenta w podeszłym wieku. Jesteśmy bardzo wdzieci Panu Doktorowi.
Opinia dodana przez: Janina
Witam serdecznie , Moja ocena tego lekarza jest bardzo wysoko z kilku powodów.Na wizytę umówiłem moja mamę która do tej pory leczyła się w Busku Zdrój ale bez efektów.Po prywatnej wizycie wyszła zszokowana od lekarza ale pozytywnie:) Lekarz oczywiście zbadał mamę dokonał obszernego wywiadu i stwierdził że leczenie musi zacząć u neurologa ponieważ przyczyna objawów to ucisk na nerwy kręgosłupa - a to oczywiście nie jest jego działka. Gdy mam ...
Beznadziejny lekarz, przyjmujący w SOR w Końskich jako "ortopeda" prawie umie odczytać zdjęcie RTG, nie rozpoznał złamania palca stopy. Na resztę urazów(np naderwane więzadła) najlepszy jest altacet... Serdecznie polecam osobom o dużej ilości cierpliwości, wolnego czasu i masochistom.
Polecam z całego serca Pana doktora jestem mu wdzięczna do końca życia za opiekę nad moją mamą przywrócił mi wiarę w doktorów ,dziękuję!!
Opinia dodana przez: Małgorzata Gruszka
Rzadko ufam opiniom w Internecie. Jednak pierwszy raz muszę przyznać, że w pełni rozumiem komentarze. Jak to możliwe, że ten człowiek jest lekarzem? Opryskliwy i nadęty od samego wejścia traktuje pacjenta jak bydło. Daje sobie prawo do obelg i chorych opinii w stosunku do pacjenta, a kiedy ja zniżyłam się do jego poziomu używając tego samego języka- ma czelność wytykać, kim ja jestem i czy zdaje sobie sprawę do kogo ...
Opinia dodana przez: Monika

lekarz Krzysztof Nowak