Lekarze Jarosław

- 256
polecam każdemu brak słów żeby opisać jak wspaniale i wyśmienicie to tylko napiszę że każde pani dr słowo doprowadza do łez z szczęścia mnie i moją mamę po każdej ja byłem u wielu neurologów i nigdzie nigdy nie zostałem tak wspaniale i wyśmienicie potraktowany jak u pani dr. Luizy
Opinia dodana przez: adi
Do Pana lek.dent Abdi chodzie ok 15 lat- miły , znający się na rzeczy , profesjonalny. Zawsze gotowy pomóc -doradzić. Minusem jest ze nie zajmuje się protetyką (niestety), nie zajmuje się niwelowaniem ubytków np; wstawianiem brakującego uzębienia....noo i jest troszeczkę drogi:) reszta na duży plus- polecam!!!
Opinia dodana przez: Pacjentka
niestety: zamknął Gabinet z dniem 31.12.2013. Jak inne małe firmy nie mając szans na sprostanie wymogom finansowo-biurokratycznym...
Pan Doktor to ZŁOTY CZŁOWIEK :) Mimo dużej kolejki bez problemu mnie przyjął (przez tydzień czasu żaden lekarz mnie nie przyjął, każdy odmawiał). Pan Doktor słucha, pyta, poświęca tyle czasu ile potrzebuje pacjent. Na miejscu robi wszystkie potrzebne badania i także poświęca na nie sporo czasu. Diagnoza, leczenie, recepty - na wszystkie pytania szczegółowo odpowiada. Dziękuję - prawdziwy lekarz z powołania i naprawdę ludzki :) Polecam!
Opinia dodana przez: Aneta
Miły i jak narazie nigdy nie wystawił błędnej diagnozy a mamy 3 dzieci. Wizyty zawsze na konkretna godzinę. Posiada usg w gabinecie.
lekarz jakich ostatnio mało.leczy mnie i całą moją rodzinę.Polecam jako lekarza rodzinnego !!! Powyższa opinia jest w pełni uzasadniona.
Opinia dodana przez: pacjetka

lekarz Wanda Baran

Lekarz rodzinny, Pediatra

Doktor przez duże D, polecam z całego serca!
Świetny wspaniały lekarz empatyczny i kompetentny duż zainteresowanie i troska o pacjenta.Nietety nie przyjmuje już w mojej przychodni od jakiegoś czasu ale pomimo to wystawiam opinię na 5.Więcej takich lekarzy.Dużo dobrego Panie Doktorze
Opinia dodana przez: Grażyna
super uśmiech na twarzy , fajna atmosfera, lęki obawy, precz, wyjaśnienia tak, leki jakie po co tak , co masz robić tak ,wychodzisz bez lęku bez strachu
Bardzo rzetelny i dokładny lekarz , widać że ma ogromne doświadczenie w swojej dziedzinie . Serdecznie polecam
Polecam serdecznie tą Panią za swoje kompetencje jak i podejście i szacunek do chorej pacjentki. Polecam każdemu
Miałem wypadek samochodowy pod Jarosławiem. Trafiłem do szpitala pod opiekę Pana doktora, który przeprowadził operację i do dnia dzisiejszego chodzę bez problemu mimo już podeszłego wieku. Wspaniały lekarz i człowiek.
Opinia dodana przez: Kazimierz
Pani Doktor jest bardzo mila ,konkretna posiada bardzo szeroki zakres wiedzy i umiejetnosci dlatego czesto nawet najlepszy specjalista z konkretnej dziedziny jej niedorownuje.Jesli szukasz dobrego internisty i lekarza rodzinnego w doslownym tego slowa znaczeniu to goraco polecam !!!.Pani Doktor Ci pomoze ,wyleczy ,wyslucha ,doradzi.To najlepszy internista jakiego znam 😃😃😃.Piec gwiazdek by ocenic Pania Doktor to zdecydowanie za malo.Dlatego ja prywatnie stawiam 10 gwiazdek i jeszcze raz goraco i szczerze polecam ...
Opinia dodana przez: Elzbieta
Cudowny człowiek! zyczliwy i skuteczny .
Bardzo dobry lekarz.Ma swoje zasady.Ma podejscie do dzieci..Bylam bardzo pozytywnie zaskoczona.Polecam!
Opinia dodana przez: asia
Bardzo dobry lekarz a do tego miła i sympatyczna i z poczuciem humoru.Lekarz o złotym sercu,dobro i zdrowie pacjenta są dla niej najważniejsze.
Świetna lekarka. Przechodzilam ciężkie objawy alergii i astmy i mi pomogła. Teraz jako osoba dorosła jestem całkowicie zdrowa
Opinia dodana przez: Regina
Pani doktor niezwykle oddana dzieciom.
Fajny gość tylko w Jarosławiu gość już dawno tam nie przyjmuje