lekarz Luiza Balicka-Adamik

Neurolog

Dziękuje za otwartość, dokładność, okazaną uwagę i zrozumienie oraz wszechstronne podejście i pełen profesjonalizm. Dziękuje za zaangażowanie i pomoc w szybszym zrobieniu dokładniejszych badań i wskazanie dalszej drogi leczenia. Dziękuje za cierpliwe i wyczerpujące odpowiedzi na nurtujące mnie pytania, dokładne wytłumaczenie i nie pozostawienie mnie bez odpowiedzi. Dziękuje za traktowanie mnie w sposób indywidualny i podmiotowy, dzięki czemu, mimo niepokojącej diagnozy mogłam czuć się w miarę spokojnie i komfortowo. Pani Doktor Eliza Balicka-Adamik to wyjątkowy lekarz. Szczerze polecam!

Pani Doktor Eliza Balicka-Adamik to wyjątkowy lekarz.
Szczerze polecam!

Byłem u trzech lekarzy z bólem w plecach , jednym słowem porażka .Tylko Pani Doktor wykryła że ma ostre zapalenie trzustki , i od razu szpital . Szczerze Polecam.

Bardzo miła i bardzo mądra lekarka. Dobrze diagnozuje i leczy. Ja chodzę do pani doktor i prywatnie i na NFZ i nie odczułem różnicy w traktowaniu. Potwierdzam Piękna kobieta!

Miła , sympatyczna, wzbudzajaca zaufanie, troska o pacjeta trwa nawet po wyjściu ze szpitala. Pomimo młodego wieku wykazuje się doskonałą wiedzą, oboje z mężem korzystamy z porad pani doktor za które, serdecznie dziękujemy i jestesmy bardzo wdzięczni za to co zrobiła i robi w dalszym ciągu dla nas obojga.

Bardzo miła i sympatyczna pani doktor.Mnie osobiście bardzo pomogła i robi to nadal.Szczerze polecam.

Pani doktor to nie tylko dobry lekarz ale także człowiek o wielkim sercu.pozdrawiam

Bardzo kompetentna ,konkretna ,szczegółowo tłumaczy ,w dwóch słowach:SUPER LEKARZ polecam!!!

Jestem bardzo zadowolony z wizyty. Na pewno polecam tego lekarza. Bardzo mi pomógł.

Bardzo dobry,sumienny lekarz,każdemu polecam!!!!!!!

Bardzo dobry,sumienny lekarz,każdemu polecam!!!!!!!

Bardzo uprzejma i fachowo podchodzi do leczenia, diagnoza i leczenie to powrót do zdrowia czego doświadczyłam.Godna polecenia w poważnych potrzebach.