Filtruj terminy

lekarz Przemysław Nowak

przychodnia neurologiczna
ul. krakowska
37-500 Jarosław

Bardzo miły serdeczny i pomocny lekarz.Bylam tylko na 1 wizycie z mamą, okazało się, że wymaga zabiegu ortopedycznego.Otrzymałam od Pana doktora nr-y telefonow do lekarzy do których proponował się udac.W czasie urlopu nawet można się skontaktować, odpowiada na sms-y, zależy mu bardzo żeby pomóc, takich lekarzy potrzebujemy

Opinia dodana przez: Maria

lekarz Dariusz Bielecki

Ks Lisickiego
37-500 Jarosław

Pozytywne odczucie, może małomówny, ale wyrozumiały. Leczyłam się u doktora Bieleckiego parę lat. Nie mogę złego słowa powiedzieć. Życzliwy i spokojny.
Opinia dodana przez: Aleksandra

lekarz Luiza Balicka-Adamik

oddział neurologii
C O M
37-500 Jarosław

Pani doktor, która słucha i potrafi umiejętnie zadawać pytania. Rozmowa z nią przebiega tak, że nie boimy się otworzyć i powiedzieć wszystkiego, co nie zawsze jest takie oczywiste. Dobry wywiad, dobrze dobrane leki, nawet wizyta telefoniczna naprawdę wiele daje. Jestem bardzo zadowolony, byłem u kilku lekarzy, ale pani dr Luiza naprawdę mi pomogła i jestem jej wdzięczny. Polecam wszystkim, znakomita neurolog, której nawet z psychologią jest po drodze.
Opinia dodana przez: Mariusz

lekarz Danuta Hadryś

Neurolog dziecięcy, Pediatra

ulica Jana Pawła II 9
37-500 Jarosław

Nasz syn jest pod opieka pani doktor od 6 lat .Jesteśmy bardzo zadowoleni z jej kompetencji lekarskich. Jest bardzo miła , sympatyczna i dostępna o każdej porze . Polecamy w 100% tego lekarza jako dobrego specjalistę .
Opinia dodana przez: Dariusz

lekarz Grzegorz Dankiewicz

Pomocna Dłoń
Kościuszki 29 a
37-500 Jarosław

Bardzo dobry, miły i sympatyczny lekarz. Fajne podejście do pacjenta. Punktualny i rzetelny. Uważnie słucha pacjenta. Gorąco polecam.

lekarz Witold Mroczek

Poradnia Neurologiczna
Kościuszki 18
Jarosław

Witam pan doktor jest bardzo dobrym lekarzem najlepszym neurologiem ,bardzo uprzejmy ,dokładnie tłumaczy choroby i leczenia ,jest godny polecenia jak najbardziej polecam, zna się na rzeczy i bardzo dobrze stawia diagnozy i leczy , jestem bardzo zadowolona i nic nie mogę złego powiedzieć polecam serdecznie .
Opinia dodana przez: LuLa

lekarz Maria Konecka-Słota

Psychiatra, Neurolog

ulica Kraszewskiego 22
37-500 Jarosław

Neurolodzy w mieście Jarosław