lekarz Luiza Balicka-Adamik

Neurolog

Bardzo uprzejma i fachowo podchodzi do leczenia, diagnoza i leczenie to powrót do zdrowia czego doświadczyłam.Godna polecenia w poważnych potrzebach.

Miła , sympatyczna, wzbudzajaca zaufanie, troska o pacjeta trwa nawet po wyjściu ze szpitala. Pomimo młodego wieku wykazuje się doskonałą wiedzą, oboje z mężem korzystamy z porad pani doktor za które, serdecznie dziękujemy i jestesmy bardzo wdzięczni za to co zrobiła i robi w dalszym ciągu dla nas obojga.

Polecam wszystkim panią doktor ,jest bardzo kulturalna ,fachowa ,bardzo dobry neurolog i nie tylko,jest bardzo ładna Tadeusz!

Tadeusz!

Szczerze polecam. Konkretna, rzeczowa, a do tego fachowa. Pomimo młodego wieku, wzbudza zaufanie jak doświadczony lekarz.

Bardzo miłą,uprzejma i kompetentna pani doktor.Nie mogę nie wspomnąć że także bardzo ładna. Wacław

Wacław