Lekarze Katowice

dr hab. n. med. Eugeniusz Kucharz

pl. Wolności 1 lok. 1
40-084 Katowice

kompetentny, dobry diagnosta, lekarz z klasa, poswieca duzo czasu choremu rozwaza chorego calosciowo, jako internisdta i reumatolog

dr n. med. Bożena Marek-Michalska

Poradnia Pediatryczna
Z. Kossak-Szczuckiej 36
40-555 Katowice

Pani doktor jest godna polecenia, stara się dziecko dokładnie zbadać po uprzednim wywiadzie z rodzicami. Stawia trafne diagnozy, jako przykład szkarlatyna której nie mógł stwierdzić lekarz na pogotowiu, a Pani doktor przed badaniem jak tylko dziecko zobaczyła od razy stwierdziła szkarlatynę. Stara się dziecko wyleczyć bez antybiotyków. Zawsze odbiera telefon i odpowiada na wszystkie pytania rodziców. Jako ciekawostkę w Zespole Wojewódzkich Przychodni Specjalistycznych w Katowicach panią doktor bardzo dobrze znają ...
Opinia dodana przez: korybantes

lekarz Aleksandra Mizera-Błaszczyk

NovaMed
Katowice, ul. Bogucicka 18a
Katowice

Z wizyt u pediatry już dawno nie korzystam, ale Pani Dr. Mizera była moim pediatrą od 3 miesiąca życia do 21 roku życia. Pani Doktor zawsze fachowo podchodzi do pacjenta oraz indywidualnie. Całe życie zmagam się z niedowagą i jest to kwestia genów, co udało się ustalić Pani doktor po przez badania kontrolne które mi zlecała. Rozpoznała też u mnie krztuśca w wieku 17 lat, mimo że inny lekarz stwierdził ...
Opinia dodana przez: Beata

mgr Katarzyna Chmiel

Dietetyk

Provita
ul. Żelazna
40-851 Katowice

Polecam. Pani dietetyk miła, kompetentna, kontaktowa. Schudłam dzięki diecie pani Kasi i swojej mobilizacji 12 kilo i już od ponad roku stosując się do wytycznych diety utrzymuję wagę, do której doszłam, która była założona.

Dorota Michalik

Psycholog, Psychoterapeuta

Śląski Ośrodek Psychoterapii Psychodynamicznej
Św. Stanisława 9
40-014 Katowice

Godna zaufania i umi pomóc wyjść z problemów. Każdą sprawe, chorobe traktuje poważnie... Bardzo polecam jako terapeute...

lekarz Marcin Gwoździk

epione
ul. piotrowicka 68 Katowice
40-723 Katowice

Pan Doktor jest przede wszystkim niesamowitym specjalistą w swojej dziedzinie. Fachowa wiedza, niesamowita cierpliwość i empatia. Każdemu życzę, aby trafił w swoim życiu na tak życzliwego, a zarazem profesjonalnego Doktora. Dziękujemy i serdecznie pozdrawiamy!
Opinia dodana przez: Krystyna

lekarz Maria Zieleźnik

Radiolog

prywatny gabinet okulistyczny
graniczna 49b
Katowice

Pani Doktor jest rzeczowa, merytoryczna i przeznacza wystarczającą ilość czasu na objaśnienie badań. Przy tym jest bardzo uprzejma!

lek. dent. Krystyna Bohoniuk-Gajówka

ulica Tysiąclecia 88/28
40-871 Katowice

Chodzę do pani doktor od kilkunastu lat i nie wyobrażam sobie lepszego dentysty. Zdecydowanie polecam!

lekarz Tatiana Mol

Medycyna estetyczna

ul. Zofii Kossak-Szczuckiej 23c
40-578 Katowice

Na początku trochę się bałam zabiegu, ale po pierwszej wizycie w gabinecie już przestałam się bać :) Pani Doktor na spokojnie wszystko mi wytłumaczyła. Zabieg był bezbolesny i nie było żadnych problemów. No i najważniejsze, że efekt jest taki jaki sobie wymarzyłam :)
Opinia dodana przez: Agnieszka

dr Ewa Gołba

Kardiolog

Wojewódzka Poradnia Hematologiczna
Powstańców 31
40-038 Katowice

U Pani doktor byłam z 4 miesięcznym dzieckiem. Bardzo spodobało mi się podejście Pani doktor do mojego maluszka, bardzo miła i sympatyczna. Wszystko wytłumaczyła. Jestem bardzo zadowolona i polecam Panią doktor.
Opinia dodana przez: Jagoda

Małgorzata Makiełło

Lekarz rodzinny, Pediatra

Grupowa Praktyka Lekarzy Rodzinnych "EWANMED"
40-129 Katowice

chodziłem jako dziecko, i teraz chodzę jako dorosły :) najlepsza i najbardziej kompetentna pani Doktor z jaką kiedykolwiek miałem przyjemność ;)
Opinia dodana przez: Adam

Magdalena Bobrzyk

Epione - Przychodnia nr 1 - Panewniki
40-755 Katowice

Pani doktor bardzo obszernie wytłumaczyła czym jest moja przypadłość, jakie są przyczyny, jakie mogą być skutki nie leczenia. przy tym jest bardzo uprzejmą i miłą osobą. Oby więcej takich lekarzy
Opinia dodana przez: Agata

lekarz Anna Banaś-Cebula

ulica Gustawa Morcinka 13A/7
40-124 Katowice

Pełen profesjonalizm i empatia wobec pacjenta.Pani Doktor w dostępny sposób potrafi wytłumaczyć związki przyczynowo-skutkowe schorzeń oraz zaproponować różne alternatywy profilaktyki oraz leczenia.Rozległa wiedza dotycząca nie tylko chorób oczu pozwala na rozszerzenie diagnostyki w kierunku innych schorzeń.
Opinia dodana przez: Marta

lekarz Katarzyna Posłuszny-Rutkowska

NZOZ bio-DIAGNOSTYKA SP. Z O.O.
Tadeusza Kościuszki 92 b
40-519 Katowice

" Niebo nie przychodzi znikąd, to człowiek dla człowieka może być częścią nieba..." - cytat ks. Tischnera oddaje to, co oferuje Pani Doktor drugiemu człowiekowi: profesjonalizm, zaangażowanie, serce, cierpliwość. Mam nadzieję, że dobro wróci do Pani ze zdwojoną siłą. Dziękuję za serce w trudnym momencie diagnozy...
Opinia dodana przez: Renata

dr n. med. Dorota Strzałkowska

Internista, Kardiolog

PREMIUM Gabinety Lekarskie
Kijowska 15
Katowice

Pani doktor jest lekarzem, który posiada dar służenia sobą, swoim czasem, swoją uwagą drugiemu człowiekowi – posiada tak wiele empatii dla drugiego człowieka, współczucia dla chorego, wrażliwości na cudze cierpienie, jest pozbawiona - tak często występującego - egoizmu, a jednocześnie posiada ogromną, nie ……przeogromną wiedzę. – jest lekarzem z „prawdziwego zdarzenia” . Wśród wielu lekarzy znaleźć można takie jednostki, gdyż powszechna postawa jest, niestety, zupełnie inna. Godna polecenia.
Opinia dodana przez: Joanna

dr n. med. Henryk Kozioł

PCK 9 lok. 1
40-044 Katowice

Pan Doktor Henryk Kozioł to Wybitny Fachowiec i Wielkiej Klasy Specjalista. Miałam Przyjemność i Wielki Zaszczyt poznać Szlachetnego Pana Doktora. Pan Doktor. Kompleksowo Podchodzi do Każdego Przypadku,nie bagatelizuje problemów. zdrowotnych pacjenta.Pan Doktor Jest bardzo Zaangażowany w swoją pracę ,którą wykonuje z pasją.Pan Doktor Respektuje Kartę Praw pacjenta.Pan Doktor Zawsze ma Otwarte Serce dla Osób potrzebujących fachowej szybkiej diagnozy i specjalistycznej pomocy. Pan Doktor Jest Kompetentny Bardzo Dobrze Dobiera środki farmakologiczne ...
Opinia dodana przez: Dorota

lekarz Jolanta Kulig-Salamon

Podgórna 4 (wejście od Dąbrowskiego 19)
40-955 Katowice

Jestem bardzo zadowolona z wizyty. Bardzo kompetentna, z dużą wiedzą ( którą się dzieli). Czuje się, że to lekarz oddany pacjentom, z powołania. Świetnie się dogaduje z dziećmi - cała nasza liczna rodzinka leczy się od dawna u Pani doktor. Dziękuję i polecam-jak ktoś szuka dobrego lekarza!

dr n. med. Joanna Zimmer-Nowicka

Laryngolog, Foniatra

Klonowa 22
40-168 Katowice

Pani doktor pomogła mojej córce dwukrotnie.Ale ten drugi raz to prawdziwy "majstersztyk" lekarski. Z nierozpoznanym przez pięciu: słownie "pięciu" lekarzy w tym 3 dr n med. laryngolodzy kokluszem Pani Doktor na wysłanego do niej emaila z objawami choroby odpowiedziała, zadając przy tym kilka pytań i zlecając 4 badania.Fakt że badania robiłam prywatnie, ale już po drugim badaniu było wiadomo że córka choruje na koklusz. Pytanie moje brzmi: co robiło tych ...

Bartłomiej Kuczera

Ginekolog, Ginekolog onkolog

Okręgowy Szpital Kolejowy
Katowice

Super lekarz z powołania, naprawdę delikatny i rzeczowy. pomoże w każdej sytuacji, nawet o północy.

Jolanta Surmacz

Neurolog dziecięcy, Rehabilitant dziecięcy

ligota
Katowice

Z CZYSTYM SERCEM MOGLE PANIA DR POLECIC JEST UPRZEJMA DUZO POSWIECA CZASU MNIE I SYNOWI POSWIECILA 65 MIN DUZO ROZMAWIANA TEMAT CHOROBY MOWI I MOWI, NA PYTANIA ODPOWIADA A NIE JAK INNI LEKARZE PISZA I PISZA NIEWIADOMO CO W KARCIE PACJETA I NAJLEPIEJ JAKBY CZLOWIEK O NIC NIE PYTAL.SUPER KOBIETA GODNA POLECENIA I KAZDYCH PIENIEDZY.