Lekarze Katowice

dr n. med. Marek Król

Kardiolog

Przeniesiona !!! Zabrska 14/3
al. Korfantego 5 (Unimed)
40-005 Katowice

Wspaniały lekarz - profesjonalista w swej dziedzinie. Dzięki zabiegowi którego nie podjęli się inni lekarze (wszczepienia stentów) dzisiaj biegam na 4 piętro bez zadyszki i bólu. Jako pacjent jestem bardzo wdzięczny i polecam każdemu kto wymaga opieki kardiologicznej.
Opinia dodana przez: Jerzy

dr n. med. Krystyna Majzel

Otolaryngolog

ulica Nasypowa
40-551 Katowice

Pani doktor robi dobre na mnie wrazenie. Dokladna i rzeczowa. Zwraca uwage na calego czlowieka a nie tylko jedna dolegliwosc.

dr n. med. Beata Jabłońska

Chirurg ogólny, Chirurg onkolog

Samodzielny Publiczny Centralny Szpital Kliniczny im. prof. Kornela Gibińskiego Śląskiego Uniwersytetu Medycznego w Katowicach
40-752 Katowice

Trafiłem na nią w dość trudnym momencie, kiedy po operacji połączenia jelit po roku stomii, pojawiły się komplikacje. Sytuacja była dość groźna, a pani dr naprawdę serdecznie podeszła do sprawy. Rzetelnie przygotowywała się do mojego, dość trudnego zabiegu operacyjnego. Ma podejście bardzo dobre, serdecznie rozmawia z pacjentem. Myślę, że powinni być tak serdecznie nastawieni do człowieka lekarze. Dzięki jej fachowości uniknąłem ponownego wyłonienia stomii.
Opinia dodana przez: Michał
Od zamieszczenia ostatniej opinii minęło kilka lat, ale doktor Stompel w tym czasie w ogóle się nie zmienił :) To znaczy... z pewnością zyskał jeszcze więcej doświadczenia i zdobył większą wiedzę, ale potwierdzam, że wciąż jest niezwykle empatycznym lekarzem. Cierpliwie tłumaczy diagnozę i procesy dotyczące choroby i leczenia. Patrzy na pacjenta całościowo, bardzo uważnie słucha, analizuje aktualną sytuację i starannie układa ścieżkę leczenia. Przy tym jest otwarty i wesoły. Polecam ...
Opinia dodana przez: Fabi

lek. dent. Jan Wieczorek

ulica Królowej Jadwigi 7/3
40-036 Katowice

Po raz pierwszy w życiu siadam na fotel bez strachu. Raz nawet mi się przysnęło - co Pan doktor podsumował, że to dla niego największy komplement. Świetny fachowiec, potrafi wyratować zęba z każdej sytuacji, ma ogromne doświadczenie i pomysł na to jak to zrobić.
Opinia dodana przez: Ola

lekarz Wojciech Kukier

Neurochirurg

40-752 Katowice

Mój mąż siedziałby pewnie teraz na wózku inwalidzkim w pampersie. Mieliśmy ogromne szczęście że trafiliśmy na PANA DR. WOJCIECHA KUKIERA. Wiele osób w wieku mojego męża, 75 lat, mając problemy z samodzielnym poruszaniem się, nie trzymaniem moczu, jest po prostu unieruchomiona. Choroba w pewnym momencie przyspieszyła i nie mogliśmy nic z tą chorobą zrobić. Nie umiałam mężowi pomóc. Lekarze rozkładali ręce, przypisywali to wiekowi i starością. Dopiero Pan doktor nam ...
Opinia dodana przez: Dorota

lekarz Paweł Hernik

Onkolog

Katowickie Centrum Onkologii
Raciborska 27
Katowice

Pan doktor świetny specjalista, lekarz z powołania, mój zmarły mąż twierdził ze na swej drodze spotkał anioła, moja wdzięczność i podziw dla Pana doktora są ogromne - Danuta
Opinia dodana przez: Danuta

lekarz Magdalena Trojnar

Studio Optyczno Okulistyczne
Al Korfantego 62
40-161 Katowice

Polecam w 100% !!! wspaniała pani doktor !!! Leczę się już u dr Trojnar 10 lat i jestem bardzo zadowolona !!! Solidna, kompetenta, wszystko wytłumaczy. Baardzo polecam Panią Doktor !!!
Opinia dodana przez: Katarzyna

Barbara Wieczorek

Logopeda

Franciszkańska 57 lok. 1
40-728 Katowice

Panią Barbarę Wieczorek mogę z czystym sumieniem polecić jako wysoce kompetentnego i fantastycznego logopedę. Popatrzyła na dziecko całościowo, podeszła bardzo konkretnie i rzeczowo czego efektem jest brak problemów z wymową a tym samym brak problemów dydaktycznych. Dzięki Pani Basi Marta stała się dziewczynka bardziej otwartą i pewną siebie. Jesteśmy z mężem szczęśliwi , że spotkaliśmy na swojej drodze tak wspaniałą i ciepłą osobę.
Lekarz z prawdziwego zdarzenia. Rozmowa z nim jak z przyjacielem, jak byśmy się znali nie od dziś. Zaangażowany, podchodzi kompleksowo do stanu człowieka. Za wszystko dziękuję i gorąco Polecam Pana Doktora
Opinia dodana przez: Miron M

dr n. med. Grzegorz Smolka

Internista, Kardiolog

Piastowska 2
Katowice

Nie tylko doskonały specjalista ale także bardzo dobry lekarz. Będąc pod jego opieką otrzymujemy nie tylko zdrowie ale i świadomość że znajdujemy się w dobrych rękach.

lekarz Grzegorz Cwynar

Wojewódzkie Pogotowie Ratunkowe
ul. Powstańców 52-54
40-024 Katowice

Moja Mama leżała w Czeladzi, gdzie pan Dr jest ordynatorem. Powiem krótko. Po raz Pierwszy! Spotkałam się z taką uprzejmością, profesjonalnym podejściem a jednocześnie ogromną empatią ... Oby było więcej takich cudownych lekarzy, którzy potrafią rozmawiać z pacjentem i rodziną. Serdecznie dziękujemy lza opiekę nad mamą. Oczywiście polecam Pana Doktora wszystkim kobietom, które zmagają się z problemami ginekologicznymi.
Opinia dodana przez: AGNIESZKA
Świetny lekarz o którym ja osobiście nie mogę powiedzieć złego słowa,konkretny rzeczowy mówiący co i jak bez zbędnego mydlenia oczu w oczekiwaniu na następną prywatną wizytę. A co do samego procesu leczenia to jak na razie jestem bardzo zadowolony bo długoletnie objawy ustąpiły i jak na chwile obecną z Dr Janda nie widziałem się od kilu miesięcy co świadczy tylko o jej profesjonalizmie . A i jeszcze jedno co mnie ...

dr n. med. Barbara Frankowska

Stomatolog dziecięcy

Katowice, ul.PCK
Katowice

Moja córka trafiła do Pnai doktor w weiku 4 lat z panicznym strachem do stomatologów( po wcześniejszych wizytach u innych lekarzy). Byłam w szoku jak juz na 1 wizycie u Pani Doktor sama siadła na fotel dentystyczny i bez pomocy osób trzecich ( wcześniej tak się to odbywało) Pani doktor zaczeła leczenie.Od tego czasu jak za pomoca czarodziejskie różdżki mojej córce minąl strach przed dentystą, a z biegiem czasu zaczęła ...

dr n. med. Iwona Marczak-Prośniak

Chirurg stomatolog, Stomatolog

Katowice

Super lekarka, nie zamieniłabym na żadną inną , spokój , profesjonalizm, podejście do pacjenta .Polecamy!!!!
Opinia dodana przez: Mariola i Darek

lekarz Maciej Nowiński

Chirurg szczękowo twarzowy, Stomatolog

Katowice

NAJBARDZIEJ DOSKONAŁY LEKARZ STOMATOLOG,JAKIEGO ZNAM! CHODZIMY DO NIEGO CAŁĄ RODZINĄ. TAK SAMO TRAKTUJE PACJENTA ZARÓWNO PODCZAS WIZYTY PUBLICZNEJ JAK I PRYWATNEJ. ZANIM ZACZNIE LECZYĆ ZĘBY PYTA O SZCZEGÓŁY Z TYM ZWIĄZANE, FACHOWO DOBIERA ZNIECZULENIE, MA OGROMNĄ CIERPLIWOŚĆ I FANTASTYCZNE PODEŚCIE. KAŻDEGO PACJENTA TRAKTUJE JAK BY BYŁ JEGO JEDYNYM PACJENTEM NA ŚWIECIE! NIE WYOBRAŻAM SOBIE WIZYTY U KOGOŚ INNEGO! DZIĘKI NIEMU UWIELBIAM CHODZIĆ DO DENTYSTY, ZARÓWNO JA, JAK I MÓJ MĄŻ ...

lek. med. Nikodem Przybyłko

Neurochirurg

40-752 Katowice

Pierwszy raz byłam u pana doktora. Wizyta przebiegł profesjonalnie i sympatycznie.Przeanalizował mój rezonans i postawił diagnozę .Lekarz znający się na swojej pracy .Dlatego zdecydowałam się być zoperowana przez pana doktora .Bardzo polecam dr.Nikodema Przybyłko .
Opinia dodana przez: Marlena

dr n. med. Paweł Gruenpeter

Neurolog

Medycyna Dąb Katowice
ul. Dębowa 64
40-108 Katowice

polecam z.n. Do PACJENTA, ZARÓWNO NA ODDZIALE SZPITALNYM, JAK i w PRZYCHODNI PODCHODZI BARDZO DELIKATNIE, KOMPRTETNIE ze ZNAWSTWEM. NA ODDZIALE NEUROLOGII, w CZELADZI, PANUJE WZORCOWY PORZĄDEK. Zofia Nowak

lekarz Józef Oczadły

Neurologopeda, Logopeda dziecięcy

Kościuszki 16
40-047 Katowice

Leczyłam się już jako osoba dorosła (reranie). Po kilku wizytach "nauczyłam" się mówić, choć na początku w ogóle sobie tego nie wyobrażałam. Gorąco polecam.

dr hab. n. med. Eugeniusz Kucharz

pl. Wolności 1 lok. 1
40-084 Katowice

kompetentny, dobry diagnosta, lekarz z klasa, poswieca duzo czasu choremu rozwaza chorego calosciowo, jako internisdta i reumatolog