Lekarze Katowice

Lekarz rodzinny

NZOZ "Polmed Zdrowie" Oddział Katowice
Dąbrówki 10
40-050 Katowice

Mogę z całą świadomością polecić tą panią lekarz...jest najlepszym lekarzem do jakiego wcześniej chodziłem....kompetentna,wysłucha,wytłumaczy i jest bardzo miłą osobą .
Opinia dodana przez: Piotr

lekarz Maciej Dec

Otolaryngolog

Samodzielny Publiczny Centralny Szpital Kliniczny im. prof. Kornela Gibińskiego Śląskiego Uniwersytetu Medycznego w Katowicach
ulica Medyków 14
40-752 Katowice

W czasach epidemii covid-19 chyba jeden z niewielu lekarzy, którzy nie ulegli panice koronowirusa i naprawdę dalej chcą pomagać pacjentom. Pan Doktor Maciej Dec po rozmowie telefonicznej jak jeden z niewielu laryngologów zgodził się na tradycyjną wizytę nie próbując zdiagnozować mojej przypadłości przez telefon. Poprzedni lekarze proponowali jedynie taką formę pomocy przez co byłam błędnie diagnozowana przez ponad 2 tygodnie. Oczywiście sama wizyta również przebiegła tak jak powinna, lekarz po ...
Opinia dodana przez: Magdalena

lekarz Wojciech Gołąb

Diagnostyka Laboratorium oddziału Śląsk
Karłowicza 11
40-145 Katowice

Wspaniały lekarz, fantastyczne podejście do pacjenta , ogromna empatia , wizyta przebiega w spokojnej, bezstresowej atmosferze . Pan doktor ma poczucie humoru i zaraża optymizmem. Jest najpierw człowiekiem, dopiero lekarzem . Bardzo mi pomógł i fachowo podszedł do problemu . Polecam .
Opinia dodana przez: Renata

lekarz Agata Roch-Zniszczoł

Neurolog

ulica Radomska 1 B/19
40-757 Katowice

Pani Doktor jest świetna - żyję - wróciłam do pracy. W najtrudniejszym dla mnie momencie choroby spokojnie tłumaczyła i autentycznie ciszyła się z każdego dobrego wyniku.
Opinia dodana przez: Elżbieta

lekarz Dariusz Praski

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej -"Luks Med."
ulica Ligocka 3/A
40-570 Katowice

Wspaniały lekarz,uprzejmy,miły i zna się na na postawieniu diagnozy.Dawno nie spotkałam tak dobrego lekarza
Opinia dodana przez: Maria

lekarz Katarzyna Maślankiewicz

Internista, Kardiolog

Patalonga 5
40-822 Katowice

Nikt nigdy nie poświęcił tyle czasu pacjentowi co ta Pani doktor a byłem już u wielu lekarzy. Miła uprzejma dokładnie wyjaśnia sposób leczenia, bez patrzenia na zegarek czy komorke, typowo z powołania, takich lekarzy jest garstka
Opinia dodana przez: Bogdan

lekarz Tomasz Bolkowski

NZOZ EuroMedic K. Specjalistyczne Janina Leśnik-Ludyga
ulica Rolna 18
40-555 Katowice

Super lekarz! Komunikatywny, z ogromną wiedzą i serdecznym podejściem do pacjenta. Empatia i profesjonalizm! Kieruje na specjalistyczne badania, wnikliwie analizuje wyniki. Wizyty w Szpitalu w Ochojcu przebiegają w przyjemnej atmosferze i bez pośpiechu, czuje się chęć pomocy pacjentowi.
Opinia dodana przez: Żaneta D

lek. dent. Tomasz Cząstkiewicz

Obrońców Westerplatte 5a
40-336 Katowice

Pan Dokotor jest najlepszym stomatologiem u jakiego kiedykolwiek byłam. Wiedza, profesjonalizm i wysoka kultura osobista to cechy Pana Doktora. Gorąco polecam.
Opinia dodana przez: Justyna

lekarz Anna Antonowicz-Olewicz

ulica Medyków 14
40-752 Katowice

Bardzo polecam. Ogromna wiedza i profesjonalizm, ale jeszcze większe serce i empatia. Pani doktor wykazała się nadzwyczajną cierpliwością, przy czym bardzo poprawiła moją sprawność, przez co mój komfort życia wzrósł. Zeszlam z wózka i mogę chodzić
Opinia dodana przez: Zdzisława

lekarz Agata Kujawa-Szewieczek

ulica Alfreda 19
40-152 Katowice

Pani Doktor jest wspaniałą osobą, otoczyła mnie znakomitą i bardzo fachową opieką. Odznacza się ponad to dużą dozą empatii. Kilka razy dziennie sprawdzała stan zdrowia i wprowadzała niezbędne modyfikacje leczenia, dzięki temu wszystko szybko zaczęło wracać do normy. Dziękuję za wszystko.
Opinia dodana przez: Adrian
{'id': 8601, 'name': u'Katowice'} Chirurg ogólny
                                       lek. med. Anna Dołaszyńska-Żółkiewska

lek. med. Anna Dołaszyńska-Żółkiewska

Chirurg ogólny, Proktolog

GlivClinic Katowice
Rolna 18
Katowice

Pani Doktor bardzo dobrze tłumaczy co bardzo uspokaja pacjenta , poświęca pacjentowi czas a to swiadczy o duzym profesjonalizmie.Polecam i dziekuje.
{'id': 8601, 'name': u'Katowice'} Psycholog
                                       mgr Justyna Rać

mgr Justyna Rać

Psycholog, Psychoterapeuta

Pracownia Psychoterapii Justyna Rać
Rymera 4/8
Katowice

Jestem pod ogromnym wrażeniem fachowości, ciepła, empatii i skuteczności Pani Psycholog. Przekonałem się, że warto było skorzystać z pomocy.
Opinia dodana przez: Paweł

lekarz Robert Liwoch

Specjalistyczny Ośrodek Diagnozy i Rehabilitacji Dzieci i Młodzieży z Wadą Słuchu PZG
Francuska 20-24
40-027 Katowice

Najlepszy lekarz jakiego poznałam. Bardzo dobry człowiek, mający szacunek do innych. Ogromna wiedza medyczna, chęć pomocy pełen profesjonalizm. Ten lekarz naprawdę ratuje ludziom życie i zdrowie. Jego słowa znajdują odzwierciedlenie w czynach, chyba się nie myli. Jest uczciwym lekarzem, lubi pacjentów, charyzmatyczny, uśmiechnięty. Jak go poznasz nie masz ochoty kończyć rozmowy. Można by wymieniać kolejne superlatywy.

lekarz Justyna Sierocka-Stępień

Centrum Medyczne Angelius Provita
Fabryczna 13d
40-611 Katowice

Godna zaufania okulistka, fachowe podejście do pacjenta. Pani Doktor pomogła mi uratować wzrok, jestem pod stałą kontrolą, co pozwala na szybkie zareagowanie kiedy coś złego się dzieje. Dziękuję Pani Doktor za pomoc i uratowanie wzroku. Każdemu polecam.
Opinia dodana przez: Leszek

lekarz Jarosław Jędrychowski

Onkolog

NZOZ Falck Medycyna Region Śląski Przychodnia Falck Medycyna
Warszawska 52
40-008 Katowice

18 maja 2022 bylam operowana przez pana doktora w ZCO. Jestem pod duzym wrazeniem wiedzy i sztuki pana doktora. Wczesniej pan doktor z radiologami,, oznaczyli,, chore miejsce tzw kotwiczka abym jak najmniej ucierpiala przy operacji, pozniej zabieg z onkoplastyka. Polecam pana doktora z calego serca! Drogie panie jakby co to macie najbardziej przemyslana i zaplanowana operacje.

lekarz Michał Kalemba

Centrum Zdrowia Psychicznego Feniks Katowice
Wincentego Witosa 21
40-832 Katowice

Kompetentny i miły lekarz. Fachowe informacje na temat choroby, cierpliwie odpowiada na pytania, można mu zaufać. Polecam wizyty u Pana doktora.
Opinia dodana przez: Agata

lekarz Łukasz Kulesza

ul. gen. Władysława Sikorskiego 30/42
40-282 Katowice

Wczoraj moja mama 83 letnia osoba była na pierwszej wizycie u pana doktora. Pan doktor mimo pandemii poświęcił jej czas, wytłumaczył na czym polega wada wzroku, dlaczego tak się dzieje itd. Jest to lekarz godny polecenia, kompetentny i bardzo uprzejmy w stosunku do starszych ludzi a niestety spotkaliśmy się w innej poradni z zupełnie innym podejściem do seniora. Życzymy panu dużo zdrowia i sukcesów zawodowych. Pacjentka Danuta
Opinia dodana przez: Barbara

dr n. med. Zofia Wyszyńska

Dermatolog

Klonowa 28
40-168 Katowice

Bardzo polecam Pani doktor konkretna z ogromną wiedzą ,lekarz z powołania .Wystawiła prawidłową diagnozę za pierwszym razem pomogła od razu. Inni proponowali ciekły azot brrrr ....
Opinia dodana przez: Monika

lek. dent. Katarzyna Bartocha-Bryła

prywatny gabinet okulistyczny
graniczna 49b
Katowice

Rewelacyjne podejście do pacjenta, spokój profesjonalizm i cierpliwość. Mega dokładna i staranna w tym co robi po skończonym zabiegu nie widać gdzie kończy się plomba a zaczyna ząb:)))) super!! Odwiedziłam już paru specjalistów stomatologów w swoim życiu ale Pani Katarzyna jest bezkonkurencyjna:)

lekarz Barbara Kania

Rehabilitant, Neurolog

Pelikanów 8
40-522 Katowice

Polecam, doskonały kontakt z pacjentem, szczegółowe badanie.