Lekarze Śrem

Lekarz rodzinny

HIPOKRATES
ul. Mickiewicza 2
63-100 Śrem

Bardzo dobry lekarz.Jestem jej pacjentką od czasu jak tylko pani doktor pojawiła się w przychodni.Zawsz przyjemna uśmiechnięta.Zawsze zaangażowana w problemy pacjenta.Profejonalne leczenie.Pełna dyskrecja.Mam do niej stu procentowe zaufanie.Polecam!!!!!!

lekarz Danuta Zdrojowa-Gaweł

Wschodnia 5
63-100 Śrem

Lekarz z powołania. Szacunek uprzejmość nie są Pani doktor obce. Leczyła nie jedną osobę z moich znajomych oraz rodziny. Gdyby nie Pani Zdrojowa Gaweł byli by w jeszcze gorszym stanie a może i ...

lekarz Iwona Palicka

Psycholog dziecięcy

Śrem

Podczas wizyty, obserwacji córki i stawiania diagnozy Pani Iwona byla bardzo rzeczowa i pragmatyczna, takie podejscie u lekarzy akurat bardzo mi odpowiada wiec nie mam zastrzeżen jeśli chodzi o mało empatyczne podejście. Spostrzeżenia pani Iwony budziły wielokrotnie mój sprzeciw, a wiele zachowan mojego dziecka było nadinterpretowane, kazdy mój sprzeciw i próba wytłumaczenia w inny sposob obserwacji lekarza było ignorowane. Autorytet pani doktor i stuprocentowe przekonanie co do swojej niepodważalnej słuszności ...

lekarz Renata Przyniczka-Zimowska

Dermatolog

63-101 Śrem

rewelacyjna obsługa,kompetencja rzetelnosc i stosowanie lekow robionych a nie tylko drogich firm farmaceutycznych, polecam leczy sie u Pani doktor zarowno moja rodzina jak i znajomi.

lekarz Adam Sulewski

63-101 Śrem

Znalazłam dr poprzez opinie innych po leczeniu u innych różnymi metodami było gorzej dr wszystko wyjaśnił szybki termin operacji rzeczowy konkretny rewelacyjny lekarz. Bardzo cierpliwy pomocny i zaangażowany o bardzo dobrym podejściu do pacjenta polecam taki dr to skarb jakich teraz brakuje człowiek nabiera chęci do życia na lepsze jutro dziękuję
Opinia dodana przez: Patrycja

lekarz Donat Sidorak

Urolog

gabinet prywatny
Wybickiego 17
63-100 Śrem

Specjalista o dużei i aktualizowanej wiedzy medycznej.Wizyta zawsze z wykonaniem Badania USG brzucha.Spokojnie tłumaczy diagnozę i sposoby leczenia choroby. Jestem w leczeniu kamicy nerek po ESWL i leczeniu farmakologicznym bardzo zadowolony.

lekarz Małgorzata Tomczak

Pulmonolog, Internista

ulica Staszica 1
63-100 Śrem

Pani doktor bardzo miła, kompetentna osoba bardzo polecam. Leczy mojeg męża który choruje od dłuższego czasu i bardzo dobrze ocenia panią doktor.

dr n. med. Maciej Krajewski

Traumatolog, Ortopeda

63-101 Śrem

Zaczełeś leczyć się u Dr. Krajewskiego? zastanów się ! Ja osobiście odradzam... W skrócie opisze moją historię. 12 lat temu miałem wypadek samochodowy doznałem złamania prawej kości udowej, która została zespolona metalem DHS. Noga po urazie skróciła się dwa centymetry odczuwałem dyskomfort podczas chodzenia pobolewały mnie trochę kolana. 4 lata temu trafiłem po znajomości do Pana Doktora. Gość wydał się fajnym lekarzem, było z nim o czym rozmawiać. Jak wcześniej ...
Opinia dodana przez: Radek

lekarz Roman Graczyk

Neurolog

63-101 Śrem

Bardzo profesjonalne podejście do pacjenta. Rzetelna informacja, diagnoza po szeregu badań, rokowania, czas na zastanowienie nad najlepszym sposobem leczenia. Przeszukiwanie Internet Itylko spotegowalo strach A wizyty u Pana Doktora spowodowały, że wreszcie poznałam przyczynę mojej choroby. Polecam
Opinia dodana przez: Elżbieta

dr n. med. Marek Malewski

Anestezjolog, Ginekolog położnik

Śrem

Super doktorek lubi pżartować, jak i czasem jest przybity, ale każdy ma gorsze i lepsze dni więc trzeba mu wybaczyć. Jeżeli chodzi o tatusiów w gabinecie to nie miałam z tym żadnych problemów wprost przeciwnie żartował z moim mężem.Prowadził mi 3 ciąże każda była zagrożona od ok 23 tygodnia i dzięki niemu mam 2 wspaniałe córeczi i synka. Jak się coś działo to dzwoniłam do niego nawet w nocy i ...

lekarz Paweł Jackowski

Anestezjolog, Ginekolog położnik

63-101 Śrem

lekarz z prawdziwego zdarzenia ,prowadzi ciąże ,interesuje sie ciężarną do samego porodu i po porodzie ,zawsze odpowiada na wszystkie pytania i ma bardzo dużo cierpliwości naprawde polecam dr. Jackowskiego

lekarz Wiesław Dudziak

Urolog

Szpital w Śremie / Oddział Urologiczny
ul. Chełmońskiego , 63-100 Śrem
63-100 Śrem

Odradzam kontakt z lekarzem. Źle postawił diagnozę, kupę pieniędzy wydałem na wizyty u niego, które nic nie dały a odwlekły tylko w czasie leczenie. Cały czas byłem źle leczony. Dopiero jak poszedłem do innego urologa prawidłowo postawiono diagnozę.

dr n. med. Piotr Ziółkiewicz

Chirurg dziecięcy, Ortopeda dziecięcy

Szpital w Śremie Sp. z o.o.
ul. Józefa Chełmońskiego 1
63-100 Śrem

Mistrz! Naprawił dysplastyczne biodro po osteotomii. Ciężka operacja, jednak Pan Doktor zrobił mi biodro lepiej niż mogłam się spodziewać. Polecam słuchać Lekarza bo to prawdziwy specjalista. Przede mną długa rehabilitacja ale nie zamierzam zmarnować trudów operacji, starań Pana Doktora i takiej szansy. Dziękuję!
Opinia dodana przez: Karolina

dr n. med. Paweł Kemnitz

Pediatra, Neurolog dziecięcy

Śrem

Witam. Czy ktoś posiada e-maila lub numer telefonu komórkowego do Pana doktora ? Nie mogę znalesc a chce się skontaktować Pilnie.
Opinia dodana przez: Ilona

lekarz Anna Gendaszyk-Tiszer

Laryngolog

Matejki 1
63-100 Śrem

Bardzo miła Pani doktor, z dobrym podejściem do dzieci. Korzystałam z opieki w gabinecie oraz szpitalu. Wszystko sprawnie, rzetelnie, kompetentnie. Pani Doktor zadbała o dziecko przed i po zabiegu. Diagnoza trafna. Polecam serdecznie
Opinia dodana przez: Anna

lekarz Grzegorz Goćwiński

Gierymskiego 59
63-100 Śrem

Świetny lekarz, zawsze znajdzie czas dla pacjenta nawet gdy nie jest się zarejestrowanym, szczerze polecam Pana Doktora

lekarz Barbara Chełmińska-Milkiewicz

Lekarz rodzinny, Pediatra

Grota-Roweckiego 9c
63-101 Śrem

Leczę u Pani dr swoje dzieci. Do dzisiaj! -dosyć mam już wystawania przed przychodnią przez 7 rano aby się zarejestrować, -dosyć mam już dzwonienia do południa aby się zarejestrować (a jak się uda dodzwonić-numerków brak!), - dosyć mam wyczekiwania na Panią dr, - dosyć mam wyczekiwania w ciasnej poczekalni, gdzie są dzieci zdrowe i chore, - dosyć mam opóźnień po 2 godziny na swoją kolejkę(gdzie wizyty wyznaczane są co 10 ...
Opinia dodana przez: PACJENTKA

lekarz Małgorzata Kosno

Szpital w Śremie Sp. z o.o.
ul. Józefa Chełmońskiego 1
63-100 Śrem

Pani doktor bardzo dobry neurolog. Czyta wyniki badań,słucha,zleca badania. Poświęca czas pacjentowi. Promedica Wronki
Opinia dodana przez: Emilia

lekarz Maria aleksandra Karlak

Choroby zakaźne, Internista

Gierymskiego 61
63-100 Śrem

Bardzo dobry fachowiec. Szkoda, że już nie praktykuje, bo jest wspaniałym lekarzem i człowiekiem.

lekarz Grażyna Perlińska-Siuda

Poznańska 26/33
63-100 Śrem

Pełna profesjonalizmu, oddana całym sercem pacjentowi. Jeśli nie można zlecić zabiegów, bo są przeciwwskazania, to Pani doktor tłumaczy szczegółowo i trzeba to przyjąć na klatę. Jest to lekarz z powołania, ciepła i serdeczna. Polecam z całego serca.
Opinia dodana przez: Paulina