lekarz Cyprian Smak

Niestety pan doktor był bardzo lekceważący, przyszłam po upadku z schodów z bólem lewej nogi. Po badaniu, gdzie nawet nie padło pytanie co i kiedy mnie boli, stwierdził że kolano jest ok i problemu nie ma. Chociaż, ja nawet nie z bólem kolana przyszłam, kiedy powiedziałam że noga mi mrowieje, nie zostało to skomentowane. Kiedy powiedziałam, że stopa też jest spuchnięta, odpowiedział że to normalne, a na pytanie co mi jest, odpowiedział że nie wie, ale żadnych badań nie zapisał. Nie zalecił też nic, co pomogłoby mi w bólu.

Dr Smak wspaniały życzliwy człowiek. Trafiłam do dr na całe szczęście bo poprzedni ortopeda doprowadziłby mnie do kalectwa. Dr w 100% postawił trafną diagnozę i wdrożył szybkie zabiegi. W ciągu tygodnia zauważalna duża poprawa. Polecam z pełną odpowiedzialnością dr Cypriana Smaka.

Dr Smak wspaniały życzliwy człowiek.
Polecam z pełną odpowiedzialnością dr Cypriana Smaka.

Bardzo dobry i przyjemny lekarz z prawdziwego powołania !!! Nie tak jak inni co patrzą tylko na portfel !!! Bardzo mało w dzisiejszych czasach można spotkać takich godnych lekarzy !!! Dużo zdrowia Panie Doktorze i dziękuję za pana podejście do pacjentów !!! Stanisław A!!!