Cytolog Tarnów

Mościckiego 74
33-100 Tarnów

świetny lekarz, prowadziła ciążę moją i mojej bratowej. dba o pacjentki i zawsze można liczyć na konsultację. Nawet telefoniczną. Polecam bardzo!

lekarz Piotr Kotecki

USG, Ginekolog położnik

Bema 4-8/10 (przy Urzędzie Pracy)
33-100 Tarnów

Polecam bardzo pana doktora. Zawsze uprzejmy. Zainteresowany nigdy nie lekceważy żadnych dolegliwosci i cierpliwie wszystko tłumaczy. Dostępny telefonicznie. Kaźdej pacjentce poświęca tyle czasu ile sytuacja tego wymaga.

Opinia dodana przez: pacjentka

lekarz Regina Bednarczyk

Nowy Świat 5
33-100 Tarnów

Jak dla mnie - super! Ale tak jak mówię - jak dla mnie!! Każdy ma inny przypadek, każdy odbiera ludzi inaczej. Chodzę do Pani Regina prywatnie i nie zamienilabym jej na innego lekarza :) prowadziła również moja pierwsza ciążę! +5!

Opinia dodana przez: Claudia

lekarz Małgorzata Halska

Ginekolog położnik, Ginekolog

Krakowska 7 (I p.) powyżej "Bristolu"
33-100 Tarnów

polecam kazdej przyszlej matce--Pani doktor wie co robi i mowi,nie naciaga pacjentek na zbedne badania/koszty/,posiada najnowszy sprzet / ,usg/

Opinia dodana przez: anna

lekarz Teresa Szklanny

USG ginekologiczne, Ginekolog położnik

Nowy Świat 5
33-100 Tarnów

Świetna, miła, sympatyczna, fachowa. Szczerze polecam!

Świetna, miła, sympatyczna, fachowa. Szczerze polecam!

lekarz Iwona Braty-Szott

Warsztatowa 9
33-100 Tarnów

Bardzo dobra i doswiadczona Pani doktor, przeprowadzala u mnie zabieg ktory przebiegl bez komplikacji, szybko i bezbolesnie, jestem zachwycona, mile podejscie do pacjenta, doswiadczenie i pelen profesjonalizm. Nie oceniam wyrazu twarzy badz urody bo w medycynie nie o to chodzi tylko o fachowosc. Polecam

Opinia dodana przez: Anna

Krakowska 7 (I p.) powyżej "Bristolu"