Jest to osoba, która podczas wizyt na NFZ nie ma jakiejkolwiek kultury osobistej. Jest to "lekarz" arogancki, nieuprzejmy, mruczący coś pod nosem. Unika odpowiedzi na pytania pacjenta odpowiadając zdawkowo lub w ogóle. Często sam sobie przeczy w swoich opiniach lekarskich. Nie polecam!!!

Nie polecam tego lekarza. Na wizytach prywatnych do rany przyłóż, po czym w szpitalu zmiana o 180 stopni. Lekarz nie miły, arogancki, źle traktuje pacjentki. Niech nie zmylą same pozytywne opinie o nim , po pierwszej wizycie prywatnej też taką wystawiłam. Prowadził całą moją ciążę, słabo tłumaczyl wyniki badań. Po porodzie z komplikacjami ktory odbierał nie powiedział nawet jak dzidzius był owinięty pępowiną, musiałam prosić innych lekarzy o informację. Gdy chciałam umówić się na zdjęcie szwów jako do lekarza prowadzacego stwierdził że nie jestem jego pacjentką a szpitala I poradził żebym szła do jakiegoś innego lekarza. Była to pierwsza I ostatnia ciąża u tego doktora, sa o wiele lepsi lekarze.

Nie polecam. Lekarz arogancki, nie mily. Kazał mi poczytać na google o swoich dolegliwosciach jeśli chce się czegoś dowiedzieć. Pierwsza i ostatnia moja wizyta u tego Pana.

Nie wiem jak prywatnie, ale w szpitalu lekarz okropny, zawsze wszystko jest Twoją winą nie wytłumaczy Ci o co chodzi, owija w bawełne, na wszystko jest czas, dowiedziałam się, że niektóre kobiety przenosić ciążę mogą 3 tygodnie... Jak doktorowi pwoiedzialam, że mi czop śluzowy odleciał uznał że coś takiego nie istnieje.

Zdecydowanie polecam Pana Piotra. Doktor zna się na rzeczy i fachowo prowadzi zabiegi! Zawsze korzystam z usług.

Z czystym sumieniem polecam Dr. Piotra. Kompleksowo, fachowo i najważniejsze delikatnie! Ja już zawsze będę chodziła do Ginkodentu, a najważniejsze, bo i zęby można obok w gabinecie u Żony Pana Doktora wyleczyć :)

Polecam bardzo pana doktora. Zawsze uprzejmy. Zainteresowany nigdy nie lekceważy żadnych dolegliwosci i cierpliwie wszystko tłumaczy. Dostępny telefonicznie. Kaźdej pacjentce poświęca tyle czasu ile sytuacja tego wymaga.

Obecnie jestem w 31 tygodniu ciąży. Chodzę do pana doktora Koteckiego Od momentu jak zaczęliśmy się starać o dzidziusia. Podejście rewelacyjne. Wiem, wiem każdy będzie chwalił "swoje". Ale ja na prawdę mam porównanie. Jest to obecnie mój 4 ginekolog "w karierze". Zawsze ma czas dla pacjentki. Nigdy nie czułam się u Niego w gabinecie "pośpieszana czy poganiana" bo inni czekają albo on sam się śpieszy. Usg z mężem trwa długo, wszystko fajnie zawsze lekarz pokaże, zażartuje:) Chodzę na NFZ, nie prywatnie.

Jest naprawdę dobry, kompetentny i miły. Zawsze potrafi dobrze doradzić

Jest naprawdę dobry, kompetentny i miły. Zawsze potrafi dobrze doradzić

lekarz kompletnie ignoruje swoją prace dziewczyna miała bóle porodowe przez 7 godzin nic nie zrobił po 10 godzinach w bólach urodziła dziecko z niedotlenieniem kompletny brak zainteresowania pacjentem nie kompetentny lekarz nikomu nie polecam być pod jego opieką NIE POLECAM TEGO LEKARZA