lekarz Czesław Niedzielak

2,5
2,7
2,6
2,4

Pan doktor ewidentnie był w pracy za karę.Wyjątkowo nieprofesjonalnie przeprowadzony wywiad. Nie słucha tego co pacjent mówi, boleśnie przeprowadza badania. Nie informuje pacjenta co mu dolega oraz jak należy przeprowadzic leczenie. Mimo ogromnego bólu nie otrzymałam recepty na żaden środek przeciwbólowy. Zwolnienie wyproszone, wypisane z wielkim fochem. Dawno nie spotkałam się z tak złym lekarzem.

Najgorszy lekarz jakiego spotkałem, opryskliwy, niemiły, zero informacji nt. leczenia. Omijać szerokim łukiem.

Brak wiedzy lekarskiej, opryskliwy wobec pacjenta. Dolegliwość została mi wytłumaczona niechętnie z widocznym bólem istnienia. Wizyta została odbyta w sposób lekceważący moją osobę

Zachowanie nieprofesjonalne i niekulturalne, opryskliwe podejście do pacjenta, znikome informacje na temat leczenia.