lekarz Czesław Strehl

1,9
1,6
1,6
1,4

Wracam właśnie od tego 'lekarza'. Zdecydowanie nie polecam!!! Nie będę komentować wyglądu lekarza bo to nie świadczy o jego kompetencji... Ale kompletnie zlekceważył moje objawy! Mam od tygodnia po krótkiej miesiaczce dziwne bóle w podbrzuszu, miednicy, wymioty, osłabienie, nieregularne miesiączki od jakiegoś czasu. Wogóle mnie nie słuchał, o nic nie pytał tylko przerwał mi i kazał się rozebrać. Badanie trwało kilka sekund a lekarz już wiedział że NIC MI NIE JEST. Zapisał zioła bez recepty na problemy okołomiesiączkowe. SZAMAN!!! Nie zlecił żadnych badań. Nie sądzę że nic mi nie jest ...

Wracam właśnie od tego 'lekarza'. Zdecydowanie nie polecam!!!
Nie zlecił żadnych badań.
Nie sądzę że nic mi nie jest bo utrudnia mi to normalne funkcjonowanie. Są dni że nie wstaje z łóżka. A lekarz praktycznie mnie nie zbadał i już wiedział że nic mi nie jest. Pierwszy jego tekst 'wszystko jest wporządku tak?'
pójdę do innego lekarza który mnie zbada! Wkrótce się odezwę i napisze wam czy diagnoza bedzie taka sama.

KONOWAŁ!!! HAM!!! nie odpowiedział na dzień dobry. Wchodząc do gabinetu na jego widok zrobiło mi się słabo, miał taką kamienną twarz. Wyglądał jak DIABEŁ, ŻAŁUJĘ,ŻE NIE UCIEKŁAM, po badaniu cytologicznym krwawiłam i bolał mnie brzuch, wynik cytologi był nieczytelny z powodu licznych erytrocytów.

Katastrofa - dłużej wypełniał druki niż byłam badana ok. 1 min -może nawet nie i jakbym mu nie powiedziała co Mi dolega i na co się leczę ,to chyba by powiedziałam ,że jestem zdrowa .A wrażenie widząc tego człowieka straszne ,brud , smród nawet z fotela nie zmieniał chustki na której się leży- po tym badaniu miałam obrzydzenie do Siebie. Nie wiem czemu taki lekarz jeszcze pracuje i mu za to płaca z Naszych składek

Dziwię się Paniom które sa zadowolone z wizyty u tego lekarza !! Jego wygląd nie świadczy o Nim dobrze- długie paznokcie; żółte palce -MASAKRA!!!! Byłam u niego raz i nigdy więcej !!!! Kobiety czy tak powinien wyglądać lekarz ginekolog??!! O nie !! Ohyda patrzeć na takiego człowieka a co dopiero oddać w jego ręce swoje zdrowie ??!! NIGDY W ŻYCIU!!!! Z daleka od kogoś takiego !!! Szacunek dla tych które Go chwalą.

Ludzie!!!! Nie, nie i jeszcze raz nie!!! Człowiek wyglądem odbiega od wizerunku lekarza, poplamiony, szary fartuch, gabinet śmierdzi jak knajpa, w powietrzu smród papierosowy, brudne, żółtawe paluchy od papierosów, poprostu szok!!! Komuś takiemu nie pozwoliła bym oglądnąć nawet stopy. Odradzam napewno w pierwszych m-cach ciąży. Wymioty po wizycie gwarantowane!!!!

Pan dr Czesław Strehl ma jedną wadę. SPÓŹNIA SIĘ !!!! po za tym jest dla mnie bardzo dobrym lekarzem ginekologiem jak miałam jakieś dolegliwości podczas ,, spraw kobiecych " to służył pomocą i radą oraz dawał mi skierowania jak było cos nie tak.

Pan doktor zbadał mnie nie stawiając kompletnie żadnej diagnozy. Dwa dni pózniej wylądowałam w szpitalu z zapaleniem dróg rodnych.:(