lekarz Czesława Janiak

Lekarz rodzinny

1,9
1,5
1,5

Lekarz o ile tak można nazwać tą panią dramat Niekompetentna, niemiła,wieczny problem ze wszystkim,wypisywanie skierowań na cokolwiek graniczy z cudem albo z aktualnym humorem lekarki. Podejście do pacjenta poniżej krytyki,najlepiej szybko wejść i wyjść i nie robić problemu Nie mam pojęcia kto wydaje jeszcze zgodę na leczenie chorych ludzi,ta pani powinna już dawno cieszyć się emeryturą i nie stwarzać zagrożenia dla pacjentów. Absolutnie nie polecam.

Lekarz o ile tak można nazwać tą panią dramat
Absolutnie nie polecam.

TRAGEDIA, TRAGEDIA, aż dziwi mnie ,że tacy ludzie funkcjonują i są zatrudniani w służbie zdrowia. Karma wraca i skarga do Izby Lekarskiej to obowiązek. Już dawno powinna zakończyć swoją pracę , albo jej nawet nie zaczynać. Nawet nie zasługuje na jedną gwiazdkę, ale nie ma takiej opcji przy wystawianiu opinii.

Lekarka kompetentna, trafnie diagnozuje, leki zapisuje z zastanowieniem, bez pospiechu, bez problemu daje skierowania do specjalistów, polecam

Lekarka typu zimnej damy. Nikogo nie traktuje poważnie. Na szczęście nie jest już moim ani żony lekarzem rodzinnym. Na nic nie daje skierowań. Matce karmiącej przepisuje antybiotyk, uważając, że to nie szkodzi, bo "i tak wszystko z mlekiem idzie do dziecka."

Lekarka miła,zastanowi się nad rozpoznaniem, stawia trafne diagnozy ,otrzymałam skierowania na badaniai przeciwnie jak inni lekarze trafne rozpoznanie

Ojjjj ...tak....kontakt z tą Panią nie należy do miłych , mentalność zaściankowa,kiedy prosiłam o zdjęcie potrzebne mi do ortopedy,krzyczała ,że nie będzie na mnie wydawać pieniędzy ze swoich,tłumaczyłam,że nie chcę jej pieniędzy , ale przecież nigdy wcześniej nie korzystałam z niczego , nawet z wizyt u Pani dr,więc chyba mam jakieś "swoje "pieniądze - nie dała sie przekonać - efekt zmieniłam lekarza.

Ojjjj ...tak....kontakt z tą Panią nie należy do miłych , mentalność zaściankowa,kiedy prosiłam o zdjęcie potrzebne mi do ortopedy,krzyczała na mnie ,że nie będzie na mnie wydawać pieniędzy ze swoich,tłumaczyłam,że nie chcę jej pieniędzy , ale przecież nigdy wcześniej nie korzystałam z niczego , nawet z wizyt u Pani dr,więc chyba mam jakieś "swoje "pieniądze - nie dała sie przekonać - efekt zmieniłam lekarza.

Dramat nie lekarz, nie polecam najgorszy w mieście, totalna niekompetencja brak wiedzy i ignorancja, ta babka to KATASTROFA!!!

Wydaje się jakby była w gabinecie przez pomyłkę, zagubiona, przestraszona wypisywaniem zwolnień i recept... u niej panuje zasada powinno przejść samo. Mdlejąc i cała spocona byłam u niej w piersiach czułam zalegająca krew i ból a pani czesława dała mi 1 dzień zwolnienia(ksiegowosc przy rozliczaniu nie mogła sie nadziwic po co to był)chodziłam do pracy sina z gorączką, światłowstrętem, kichając i z odruchem wymiotnym...cóż czesława powiedziała ze tydzien i przejdzie ...Trzymało 1,5 miesiąca!

Osoba o wielkiej znieczulicy. Niekompetentna, pacjenta traktuje po łepkach byle by nie "zszedł" u niej w gabinecie na korytarzu juz może. Do tego ma mało gramotną pielegniarke bez której nawet łaskawie nie otworzy szuflady bo to nie w jej kompetencji. NIE POLECAM!!!!!!!!!

NIE POLECAM!!!!!!!!!