lekarz Dagmara Dudzik

Psychiatra

Bardzo polecam panią dr Dudzik. w zasadzie od razu trafiła w leki, i choć trochę musiałam poczekać na ich efekt jestem już w nieporównywalnie lepszym stanie. Poza tym jest bardzo miła i nie patrzy na zegarek,co zdarza się wielu lekarzom

Żaden lekarz dotychczas nie poświęcił mi tyle czasu i uwagi. Polecam tym bardziej,że leczenie szybko przyniosło pożądany efekt, a zastosowane leki nie uzależniły mnie, ani nie są otumaniające

Żaden lekarz dotychczas nie poświęcił mi tyle czasu i uwagi.

Pani doktor leczy nie tylko farmakologią, ale całą sobą. Od kiedy wiem,że zawsze mogę na nią liczyć, spotkać się i porozmawiać znacznie lepiej się czuję.Nie znaczy to,że odstawiłam leki, ale rzadziej sięgam po uspokajacze. Bardzo ją za to cenię

Pani doktor leczy nie tylko farmakologią, ale całą sobą.
Bardzo ją za to cenię

Doktor Dudzik to psychiatra z powołania.Wcześniej byłam u kilku lekarzy, ale żaden nie poświęcił mi tyle czasu uwagi.Pani doktor odpowiada na wszystkie wątpliwości i pytania. Uważa, żeby leki nie uzależniały.Jestem bardzo zadowolona, a moje samopoczucie jest już dużo lepsze. Serdecznie polecam.

Pani doktor jest niezwykle sympatyczna, a przy tym bardzo profesjonalna. Leki, które mi zaleciła stosunkowo szybko "przywróciły mnie do życia" za co jestem jej bardzo wdzięczny Polecam.

Jeżeli leczyć się psychiatrycznie to tylko u pani Doktor Dudzik .

Jeżeli leczyć się psychiatrycznie to tylko u pani Doktor Dudzik

bardzo polecam panią dr Dudzik.Jest profesjonalna, a przy tym bardzo miła. Uważnie słucha i cierpliwie tłumaczy wszystkie niewiadome Najważniejsze jednak,że przepisane przez nią leki stosunkowo szybko przyniosły pożądany efekt. Czuję się zdecydowanie lepiej.

Decyzje o wizycie u psychhiatry odkladalam w nieskonczonosc traktujac ja jako ostatecznosc. Teraz zaluje,ze zwlekalam tak dlugp meczac sie. Pani dr Dudzik to bardzo mily czlowiek i lekarz z powolania. Po niedlugim czasie poczulam sie znacznie lepiej za co jestem bardzo wdzieczna.

Naprawdę bardzo dobry lekarz psychiatra. Nie spodziewałam się,że leczenie tak szybko przyniesie efekt. Już po 2 tyg. poczułam dużą różnicę.Ale przede wszystkim pani doktor to przemiły człowiek. Polecam bardzo.

Bardzo dobry psychiatra. Serdecznie polecam

Bardzo dobry psychiatra. Serdecznie polecam