lekarz Dagmara Filipecka-Tyczka

Byłam prywatnie u Pani Doktor, zbadała kompleksowo i dokładnie. Jednak delikatność w czasie badania i sposób odpowiedzi na pytania zostawia wiele do życzenia. To była moja pierwsza i z całą pewnością ostatnia wizyta u Pani Doktor.

wspaniała Pani dr. miła ,odpowiada na pytania ,zaangażowana w to co robi . Bardzo pozytywne wrazenie .uwazam ze naprawde godna polecenia

Pani Doktor robiła mi pierwsze USG w 12tc. Była cierpliwa, dokładna, sympatyczna. Spotkałam ją również na Izbie Przyjęć w nocy i była tak samo zaangażowana, choć niewyspana. Nie zlekceważyła problemu, cierpliwie tłumaczyła co i jak. Polecam!

Byłam na nocnym dyżurze Pani Doktor na Żelaznej- spotkałam się z lekceważącym stosunkiem do mojej osoby. Zgłosiłam się z niepokojącymi mnie skurczami w 39 tyg. ciąży - usłyszałam, że skurcze mam owszem, ale takie ,,byle jakie''... dalsza część wizyty przebiegała pod hasłem -po co zawracam głowę? Sama jestem lekarzem i taki stosunek do pacjenta jest dla mnie nie do przyjęcia!

Bardzo gorąco polecam Panią Doktor!Jest osobą cierpliwą, miłą i bardzo dba o podopieczną. Zawsze chętna do pomocy, wspiera także dobrym słowem. Jestem bardzoooo zadowolona;)

Pani doktor jest miła i uprzejma i nie lekceważy problemu a nawet konsultując z innymi szuka rozwiązania i pomocy dla pacjentki. Dziewczyny- nie odsyła z tzw kwitkiem choć mogłaby gdyż jakiś inny niekompetentny lekarz nie wystawił odpowiednich kwitów. Szczerze polecam- oby tylko tak mili i pomocni lekarze przyjmowali w państwowych szpitalach! Mam nadzieję że właśnie taką osobą zostanie zastąpiona banda niekompetentnych lekarzy-małp goniacych za kasą! Tu chodzi o życie ludzkie w ich zawodzie a nie o kasę na litość boską! Kiedy to inni zrozumieją! Dziękuję Pani doktor za ogromną pomoc- ...

Dziękuję Pani doktor za ogromną pomoc- pacjentka z rozstrzałem terminowym :)

Młoda Pani Doktor sprawia bardzo miłe wrażenie, jest uprzejma i miła. Widac,ze podchodzi bardzo powaznie do problemu. Jesli nie zna odpowiedzi na pytanie, to nie zawaha sie zadzwonic przy pacjencie i zapytac bardziej doswiadczonych kolegów- a to duuuzy plus dla niej!!!

Młoda, dobrze zapowiadająca się pani ginekolog. Ponieważ moja ciąża przebiega bezproblemowo, to trudno mi wypowiadać sie na temat kompetencji.