dr n. med. Damian Czyżewski

dziękuje za uratowanie siostry docencie JESTES WIELKI -pozdrawiam łukasz kurjan

dziękuje za uratowanie siostry docencie JESTES WIELKI -pozdrawiam łukasz kurjan

Zdiagnozowano u mnie dużą torbiel w klatce piersiowej. Po wizycie u Pana doktora zostałam szybko przyjęta na oddział gdzie zrobiono mi wszelkie potrzebne badania. W dniu kolejnym wykonano mi zabieg, który był sprawny, szybki, zdecydowany. Wszystko poszło tak jak trzeba. Doktor trafnie postawił diagnozę, jest uprzejmy, stwarza u pacjenta poczucie bezpieczeństwa. Pan Czyżewski jest prawdziwym doktorem z powołaniem, wie co robi, jest godny polecenia. Warto też wspomniec o jego żonie, która również jest lekarzem i jest równie wspaniałym człowiekiem co doktor Damian Czyżewski. Jestem naprawdę zadowolona z opieki. pacjentka krystyna.

Najlepszy chirurg pod słońcem. Prawdziwy lekarz z powołaniem. Trafiając pod nóż chirurgiczny tego lekarza, można naprawdę czuć się bezpiecznie. Ma anielską cierpliwość w tłumaczeniu choroby i procesu leczenia. Dostępny o każdej porze. Jest miły, spokojny opanowany i bardzo, bardzo sympatyczny. Gorąco polecam.

Spokojny, opanowany,kompetentny, z sercem podchodzi do pacjenta, cierpliwie odpowiada na wszystkie pytania dotyczące przebiegu leczenia.

Najcudowniejszy lekarz jakiego spotkałam.Operował moją mamę ratując jej tym samym życie.Dostępny o każdej porze, spokojnie, rzeczowo tłumaczył poszczególne etapy leczenia. Uprzejmy, spokojny opanowany-prawdziwy lekarz z powołaniem. basia

najlepszy chirurg sumienny Swoją pracę wykonuje bezinteresownie Uważam że jest całkowicie oddany swojej pracy Zpoważaniem pacjentka

Mąż trafił ze swoją chorobą na kompetentnego i bardzo życzliwego człowiekowi choremu lekarza. Polecam bardzo !!!

Mąż trafił ze swoją chorobą na kompetentnego i bardzo życzliwego
człowiekowi choremu lekarza. Polecam bardzo !!!

Zdecydowanie fachowiec w swojej profesji

Zdecydowanie fachowiec w swojej profesji

Lekarz kompetentny i rzeczowy. Potrafi nawiązać kontakt z pacjentem.Polecam

Lekarz kompetentny i rzeczowy. Potrafi nawiązać kontakt z pacjentem.Polecam

Jaki tam z niego chirurg..przerost formy nad treścią...znam duzo duzo lepszych. Odradzam. Magda