lekarz Damian Ziętek

rzadko spotykamy tak dobrych lekarzy jak Damian Ziętek,podchodzi do swojej pracy rzetelnie

Poleciłam tego lekarza koleżance, która obecnie nie może go sobie nachwalić:) To wyjątkowy przypadek lekarza ginekologa, który w publicznej placówce zachowuje się jak lekarz, nie jak biznesmen.Polecam.

rewelacyjny lekarz! Nic dodać nic ująć. Prowadził moją ciążę od początku, wesoły, miły, sympatyczny, a przede wszystkim kompetentny. Taki powinien być każdy lekarz. Nie wyobrażam sobie juz innego ginekologa.

Bardzo polecam, konkretny lekarz. Wszystko wyjaśnia, cierpliwie odpowiada na pytania.

Trafiłam do Pana Doktora przypadkiem. Prowadził moją ciąże od początku i jestem bardzo zadowolona. Zlecał regularnie badania i mogłam zawsze zobaczyć Maleństwo na wizycie :)czułam się spokojna, chociaż to była moja pierwsza ciąża i każdy nowy objaw budził duży niepokój. Pan Doktor jest przede wszystkim miłym Człowiekiem i bardzo dobrym Lekarzem. Mogłam korzystać z usług prywatnej przychodni, ze względu na wykupiony abonament, ale chodziłam na wizyty refundowane właśnie do Pana Doktora. Moim zdaniem niejeden "lekarz" mógłby się nauczyć podejścia do pacjenta i kultury osobistej od Pana dr Ziętka :) Chyba ...

Chyba znów zacznę wierzyć w publiczną służbę zdrowia.
Panu Doktorowi dziękuję i życzę samych sukcesów!!!
POLECAM!!!

Szczęśliwa Mama :)

Najlepszy z lekarzy jakich kiedykolwiek miałam. Delikatny, sympatyczny, dyskretny, konkretny i przede wszystkim zna się na swojej pracy. BARDZO BARDZO POLECAM.

Miałam problemy z zajściem w ciążę. Starałam się z męzem rok. Chodziłam do swojej lekarki, która ciągle powtarzała wszystko jest ok, trzeba się dalej starać bo teraz tak szybko w ciążę się nie zachodzi. Poszłam do dwóch innych lekarzy, to samo. Byłam załamana, bo nikt nie chciał się mną dobrze zająć. Stwierdziłam, jesli się nie zapłaci za wizytę to lekarz ma Cie w nosie. Za namową koleżanki dałam szansę doktorowi Ziętkowi. Po wizycie byłam w szoku, że lekarz może być tak cudowny. Zrobił mi wszystkie niezbędne badania, cytologię, usg dopochowe, zlecił badanie hormonów, czego nie mogłam się doprosić u wcześniejszych lekarzy. Od razu poczułam, że to człowiek, który naprawdę chce mi pomoć. Po niecałym miesiacu od wizyty wróciłam do niego z fasolką:) Znów zlecił cały szereg badań. Jest naprawdę cudowny, wszystko rewelacyjnie tłumaczy, jest delikatny i sympatyczny. Chyba poczułam, że znalazłam się w dobrych rękach i to mi pomogło:) Jestem przeszczęśliwa, a doktor Ziętek cieszył się razem ze mną:)
Wszystkim kobietom polecam tego cudownego fachowca i niezwykle ciepłego człowieka.

Zdecydowanie potwierdzam wszystkie opinie pacjentek. Miły, uprzejmy i kompetentny.

Kompetentny, uprzejmy. Wszystko dokładnie tłumaczy, ma świetne podejście do pacjentek. Jak najbardziej polecam!

Chodzę do tego lekarza, ponieważ prowadzi moja ciążę jestem z tego lekarza bardzo zadowolona, poświęca dość czasu na badanie ,bada bardzo delikatnie .uprzejmy ,cierpliwy, kompetentny zawsze wytłumaczy co bada dlaczego , jeśli chodzi o usg to za każdą wizyta robi usg dzieciątka jestem zadowolona ze do niego chodzę. poleciłam jego kilkoma koleżanką i tez są z niego bardzo zadowolone. a pieczątka moim zdaniem nie aż tak ważna jak jego umiejętności jeśli komuś się nie podoba to przecież wokół jest tylu innych lekarzy, z pieczątka ginekologa( bo przecież nie pieczątka cie bada tylko lekarz specjalista tak. Stala pacjentka :)