dr n. med. Daniel Kotrych

Traumatolog, Ortopeda

Fantastyczny specjalista! Uratował moją rękę. Życzliwy i przemiły człowiek. Pełen spokoju i opanowania. Po prostu NAJLEPSZY LEKARZ NA ŚWIECIE!

Doktor Kotrych podarowal mi drugie życie, gdyż z powodu nowotworu kości załamałam się kompletnie.Jego spokój i opanowanie udzielił się także mnie. Uwierzyłam, że bedzie dobrze. Będę mu wdzięczna do końca życia. Dziękuję, doktorze!

Kompetentny,świetny specjalista,trafna diagnoza juz przy pierwszej wizycie,młody wiekiem z ogromna wiedzą.Polecam ponieważ po operacji alloplastyki stawu biodrowego po 10 dniach mogłabym chodzić już bez kul,jest bardzo miłym i sympatycznym człowiekiem.zawsze zainteresowany swoimi pacjentami,gorąco polecam!!! Moim zdaniem najlepszy!! Izabela Zakrzewska

Izabela Zakrzewska

Pan dr operował mnie kilkakrotnie, operował również członków mojej rodziny. Poleciłam dr D. Kotrycha wielu moim znajomym i nikt się na nim nie zawiódł, wszystkim pomógł. Jest kompetentny, sympatyczny i przede wszystkim trafnie diagnozuje. W potrzebie kontaktuję się z nim dzwoniąc na jego komórkę i zawsze natychmiast otrzymuję pomoc.

Trzy lata cierpiałem na intensywne bóle układu kostnego.Miałem drętwienia kończyn,bóle stawów .Zdiagnozowano u mnie-błędnie- zerwanie przyczepu torebki stawowej leczono blokadami.Z polecenia masażystki trafiłem do Pana dr. Kotrycha.Z marszu rentgen a po otrzymaniu zdjęcia tomografia, rezonans i diagnoza . Mam skierowanie do szpitala na intensywną rehabilitację .Jeśli nie pomoże to zabieg-w końcu wiem co mi jest ,co mi wolno czego nie.Wiem także czego się spodziewać .ŚWIETNY FACHOWIEC,MŁODY WIEKIEM LECZ BOGATY WIEDZĄ I DOŚWIADCZENIEM KLINICZNYM.POLECAM Z CZYSTYM SUMIENIEM. ROBERT MAJEWSKI SZCZECIN

ROBERT MAJEWSKI
SZCZECIN

Wspanialy dr moze troche malo rozmowny, ale jestem zadowolona, w przychodni dokladnie wytlumaczyl na czym moj problem polega i juz jestem po artroskopi, w pierwszym dniu przy balkoniku chodzilam a balam sie czy sobie poradze.Dziekuje doktorze.

Bardzo dobry specjalista.Doskonale wie co robi ale trzeba słuchać tego co mówi wtedy po operacji czy zabiegu szybko pacjent wraca do zdrowia.

Po prostu profesjonalista w każdym calu. Mimo młodego wieku posiada przeogromna wiedzę. Pomocny, chętny na rozmowę i zawsze uprzejmy. Polecam!!!

Złoty człowiek. Świetny specjalista, który potrafi wszystko spokojnie pacjentowi wyjaśnić. Najlepszy lekarz jakiego widziałem.

Bardzo dobry specjalista, z pełną odpowiedzialnością polecam, naprawił mi to, co inni zepsuli