lekarz Daniel Kuczyński

"5" to za niska ocena! Lekarz zasługuje na "10" co najmniej! Wyjątkowe podejście do pacjenta. Empatia, zrozumienie, rzetelność i pomoc. Taki lekarz, to unikat w dzisiejszym świecie. Pozdrawiam serdecznie Pana Doktora :)

W dzisiejszych czasach, gdy niestety najwyższą wartość dla ludzi, stanowi pogoń za pieniądzem, taki lekarz to prawdziwa rzadkość. O takich personach, jak doktor Kuczyński, możemy przeczytać już jedynie w literaturze. Judym, po prostu Judym! Lekarz „Prawdziwy”, człowiek z powłaniem! Gotowy o każdej porze dnia, i nocy nieść BEZINTERESOWNĄ pomoc tym, którzy jej najbardziej potrzebują. Uprzejmy, cierpliwy, skrupulatny w swoim fachu. Przy tym prawdziwy Humanista, o rezległej wiedzy medycznej. O czym, przekonałam się niejednokrotnie…, gdy udzielał pomocy moim rodzicom, mężowi, mi, a teraz także mojemu synkowi. Panie Doktorze, jakby Pan zastanawiał ...

Panie Doktorze, jakby Pan zastanawiał się nad kolejną specjalizacją, to moja „mała sugestia” – pediatriaaaaaaa 

Nie mogę nie wystawić opinii o tym lekarzu. Czuję, że jest to mój obowiązek, gdyż w dzisiejszych czasach dobrego i uczciwego lekarza trudno znaleźć. Zaufanie w tej branży jest mocno nadszarpnięte i dlatego moja opinia jest tak ważna dla innych. Pan……..leczył moją mamę i teraz mnie, co pozwala mi ocenić jego pracę i stosunek do pacjenta z różnego punktu widzenia. Jego zachowanie cechuje uosobienie dobroci, szacunku i współczucia. W każdym działaniu jest mnóstwo empatii, co w szczególności było to widoczne wobec mojej mamy. Wydaje się, że słowa przysięgi lekarskiej każdego dnia są żywe i obecne w jego pracy, a bezinteresowność i oddanie są wyjątkowe.

Lekarz jakich mało. Miły, kontaktowy, rzeczowy, a przede wszystkim kompetentny. Chętnie dzieli się swoją wiedzą z pacjentem, używając do tego przystępnego języka, zrozumiałego dla każdego.

Dr. Daniel Kuczyński jest godnym polecenia lekarzem. LEKARZ Z POWOŁANIA! Zawsze mogę na niego liczyć. Nigdy nie odmówił jeśli potrzebowałem konsultacji. Profesjonalne podejście i rzetelna diagnoza. Wszystko wytłumaczy. Bardzo kontaktowy człowiek. Serdecznie pozdrawiam Pana doktora. DZIĘKUJĘ. Pozdrawiam.

Lekarz jakich dziś mało - z powołania! Serdeczny, troskliwy , a przy tym kompetentny i rzeczowy. Zawsze można liczyć na doskonałą i profesjonalną pomoc!

Z Panem Doktorem Danielem Kuczyńskim miałem już kilka razy styczność i z czystym sumieniem mogę polecić tego lekarza. W moim odczuciu Pan Doktor jest naprawdę osobą kompetentną a przede wszystkim z wielkim szacunkiem odnosił się do mojej osoby czego nie udało mi się zaważyć podczas kontaktu z niektórymi innymi lekarzami ( tak więc nie rozumiem pewnego komentarza z dnia 15.10.2016 i na pewno się z nim nie zgadzam). Podsumowując Pana Doktora : profesjonalne podejście do pacjenta, życzliwość, WIEDZA!!! ( czego brakuje niejednemu lekarzowi) a najlepszym podsumowaniem tego Pana jest to że pewna osoba którą znam osobiście ŻYJE i bardzo duża zasługa jest właśnie Doktora Kuczyńskiego ( niestety po diagnozie innych dwóch lekarzy młodego człowieka już by dzisiaj nie było a dzięki Panu Danielowi wraca do zdrowia a to jest najważniejsze a przed tym lekarzem chylę czoło i życzył bym sobie wszystkich takich lekarzy w służbie zdrowia )

Jak najbardziej polecam tego lekarza. Jako jedyny tak długo szukał przyczyny choroby aż w końcu udało mu się postawić prawidłową diagnozę. Jest to lekarz, który potrafił poświęcić swój prywatny czas dla mojego chorego męża. Skrupulatny i profesjonalny. Pozdrawiam Aniela

Pozdrawiam
Aniela

Pan doktor Daniel Kuczyński jest bardzo kompetentnym lekarzem z olbrzymią wiedzą, jednocześnie jest obdarzony wielką empatią i szacunkiem dla pacjenta. Miałem okazję poznać Pana doktora jak trafiłem do Międzylesia, po tym jak w dwóch innych szpitalach nie potrafiono mi pomóc. Od początku pobytu na oddziale byłem pod jego opieką i bardzo szybko postawił mi prawidłową diagnozę, robiąc po drodze niezbędne badania, które pozwoliły dobrać odpowiednie leczenie. Podpisuje się obiema rękami pod tym lekarzem i każdemu życzę takiej opieki. Pozdrawiam serdecznie Mateusz Rojek

Podpisuje się obiema rękami pod tym lekarzem i każdemu życzę takiej opieki.

Pozdrawiam serdecznie
Mateusz Rojek

To jest super lekarz. Pomimo wieku ma ogromną wiedzę i umiejętności. Stawia trafne diagnozy i traktuje pacjentów z szacunkiem.