Lekarze Węgrów

lekarz Daniel Kuczyński

07-100 Węgrów

Z Panem Doktorem Danielem Kuczyńskim miałem już kilka razy styczność i z czystym sumieniem mogę polecić tego lekarza. W moim odczuciu Pan Doktor jest naprawdę osobą kompetentną a przede wszystkim z wielkim szacunkiem odnosił się do mojej osoby czego nie udało mi się zaważyć podczas kontaktu z niektórymi innymi lekarzami ( tak więc nie rozumiem pewnego komentarza z dnia 15.10.2016 i na pewno się z nim nie zgadzam). Podsumowując Pana ...
Opinia dodana przez: Marcin

lekarz Monika Czerska

Neurolog

Poradnia Medycyny Pracy
ul. Przemysłowa 7
07-100 Węgrów

A ja nie polecam. Mam mieszane uczucia. Pojechałem i się nic nie dowiedziałem. Miła, wygadana, stówę wzięła popukała mnie w kolana i wiązadła, wypisała papier plus 2 recepty oraz stwierdziła, że mam się nauczyć z tym żyć. Nawet na rezonans nie pokierowała, na którym wyszło że rzekoma mała dyskopatia to w rzeczywistości 2 zniszczone dyski. Nie wiem co o tej Pani doktor sądzić. Sami oceńcie
Opinia dodana przez: Zbigniew

lekarz Wojciech Jagodziński

SPZOZ Węgrów
ulica gen. T. Kościuszki 15
07-100 Węgrów

Swietny lekarz. Młody z dużą wiedzą i jeszcze większym sercem do swojej pracy a przede wszystkim pacjentów. Trochę zabiegany ale zawsze chętnie poświęci chwilę dla swoich pacjentów! Oby więcej takich ludzi.
Opinia dodana przez: Jacek

lekarz Zbigniew Ostrówka

Chirurg ogólny

07-100 Węgrów

Trafiłam na Pana Doktora na SORze z rozciętą nogą. Pomoc została udzielona od razu. Pan Doktor wytłumaczył jak dbać o ranę. Przez całą wizytę lekarz jak i pani Pielęgniarka byli bardzo mili. Polecam bardzo miły, kompetentny lekarz.
Opinia dodana przez: Arleta

lekarz Rafał Mieleszko

Gabinet Laryngologiczny
ul. Adama Mickiewicza 35
07-100 Węgrów

Odradzam. Arogancki i gburowaty lekarz. Spoznił się ponad 20 min, ale to nie miałoby znaczenia, gdybym całą wizytę nie czuła, że chce mnie jak najszybciej wyprosić z gabinetu. Żadnej rozmowy, porady. Tylko badanie usg i do widzenia. Szczerze nikomu nie poleciłabym wizyty u tego pana. Nie wiem czy chamstwo lekarza miało ukryć jego brak wiedzy czy taki ma charakter. Patrząc na kolejkę starszych osób pod gabinetem pozostaje miec nadzieję, że ...
Opinia dodana przez: Anna Grzegorczyk

lekarz Janusz Szyszko

Pediatra, Alergolog

Mickiewicza 12
07-100 Węgrów

Lekarz wezwal policje poniwaz wymagalem przeprowadzenia kwalifikacji do szczepienia dziecka zgodnie z prawem i procedura. Lekarz nie mial na ten temat pojecia dlatego wezwal policje co jest opublikowane na YT mozna znalezc po wpisie lekarz wzywa policje wegrow. Cala sprawa jest w trakcie postepowania prawnego.
Opinia dodana przez: Rafał

lekarz Mariusz Mazur

Chirurg ogólny

ul. Gdańska 80 E
07-100 Węgrów

Doktor Mazur to bardzo dobry lekarz. Dobro pacjenta jest dla niego ważne, nie bagatelizuje niczego. Wszystko wytłumaczy, znajdzie czas na rozmowę. Polecam

lekarz Barbara Tulwin

Pediatra

07-100 Węgrów

Super Pani doktor.Naprawde polecam godna zaufania.:-).Moj synek dobe po porodzie dostal goroczki i dzieki niej jest juz wszystko ok.

lekarz Zygmunt Orłowski

Wieniawskiego 7/5
07-100 Węgrów

Dr orłowski, jest najlepszym ginekologiem jakiego znam. Bardzo miły, delikatny, wrażliwy i ciepły człowiek. Ludzi traktuje z szacunkiem, a pracę jako pasję a nie obowiązek.

lekarz Helena Pałęga

SPZOZ Węgrów
ulica gen. T. Kościuszki 15
07-100 Węgrów

Jest to lekarz który bardzo dba o pacjenta, zanim podejmie decyzję co do leczenia
dokladnie i spokojnie wysłucha wszystkich informacji od pacjenta, nie spieszy się przy badaniach lecz je dokładnie wykonuje, jesli stwierdzi,że pacjentowi dolega też coś innego to poinformuje co to może być i do jakiego innego specjalisty trzeba pójśc z wizytą.
Opinia dodana przez: Stanisław