lekarz Daniel Kuczyński

polecam Pana Doktora, profesjonalne podejście do pacjenta, zaangażowanie i cierpliwość, skrupulatny w swojej pracy, niejednokrotnie poświęcił swój prywatny czas na leczenie mojego syna.

Miałam już wiele razy styczność z Panem Kaczyńskim, jest on kompetentny, uprzejmy i potrafi w języku zrozumiałym dla pacjenta przedstawić diagnozę.

Daniel Kuczyński - lekarz 2702000 - UWAGA NA TEGO LEKARZA ZERO PROFESJONALIZMU , PRACUJE NA KONTRAKCIE W MSS W WARSZAWIE !!! NIE POTRAFI POSTAWIC KONKRETNEJ DIAGNOZY , PODCZAS ROZMOWY Z PACJENTEM PATRZY SOBIE NA BOKI DAJAC DO ZROZUMIENIA ZE CIE OLEWA !!! NAWET JAKO WETERYNARZ BY SIE NIE SPRAWDZIŁ !!! DOBRZE ZE ISTNIEJA INNI SPECJALISCI WYSOKIEJ KLASY !!!