lekarz Daniela Łodej

Laryngolog

Pani Dr to najlepszy lekarz z Gliwic,z czystym sumieniem polecam Panią doktor. Podejście do dzieci jest super. Wszystko wytłumaczy i doradzi. Polecam.

Polecam.

Trafiłam do p. Łodej z polecenia i teraz sama również będę ją polecać każdemu. Pani doktor to najkompetentniejszy lekarz u którego byłam. Jest wspaniałą osobą i lekarzem. Jedynie panią doktor zainteresowały moje wycieki z ucha i to jest jedyny lekarz (a byłam u wielu) który zanim mi przepisał jakiekolwiek leki pobrał wymaz z ucha. I okazało się, że mój wyciek diagnozowany przez innych lekarzy jako zapalenie ucha okazał się gronkowcem! Pani Łodej jest przemiłą osobą która potrafi wysłuchać pacjenta i odpowiedzieć na wszystkie zadane pytania z uśmiechem na ustach nie patrząc na czas jaki poświęca pacjentowi. Pani doktor stara się dotrzeć do istoty problemu a nie tylko podleczyć. W dzisiejszych czasach trudno znaleźć drugiego takiego lekarza, wykonującego swój zawód z powołania a nie tylko dla pieniędzy. Z czystym sumieniem polecam każdemu dr. Łodej!!!

Nigdy nie spotakałem się z bardziej uprzejmą osobą, trafilem do pani doktor z ropieniem okołomigdałkowym a następnie na oddział laryngologii i lepszej lekarki nie było, polecam

Zszokowana jestem tymi opiniami, do pani dr. trafiłam dwukrotnie w ramach ostrego dyżuru w szpitalu. Nigdy w życiu nie spotkałam się z wredniejszą i mniej uprzejmą lekarką. Uważa, że ból ucha przez który nie można nawet żuć jest niewystarczającym powodem do jej zejścia na ostry dyżur. Jak usłyszy "patyczki do uszu" diagnozuje z góry. Nie interesują ją objawy ani powód skorzystania z tego zakazanego narzędzia. Nie pyta się o uczulenia na lek i mimo konsultacji z nią, następnego dnia każe odwiedzić innego lekarza. Przy zapaleniu ucha nie mówi o nie pływaniu ani nie daje zwolnienia lekarskiego.

Gdyby wszyscy lekarze byliby tak mili i kompetentni to kochałbym polską służbę zdrowia. Miła, uśmiechnięta, wesoła, kompetentna lekarka i zna się na swojej pracy a nie jak większość lekarzy udaje. Jak byłem mały zawsze mnie wyleczyła z problemu, wróciłem po kilku latach i nic się nie zmieniło ! Gorąco polecam !

Pani bardzo się angażuje i widać, że jej zależy. Kompetentna i przemiła. Wyleczyła mnie z zapalenia kanału słuchowego, z którym się bardzo męczyłam. Jak najbardziej polecam.

Pani doktor złoty człowiek wyleczyła mi córkę z niedosłuchu walczyła o jej słuch (chroniąc dziecko przed operacją) rok czasu z powodzeniem polecam jak najbardziej lepszego lekarza laryngologa w gliwicach nie ma !!!!

Kochana osoba i wspaniały lekarz :) Ze mną od 30 lat :)

Kochana osoba i wspaniały lekarz :) Ze mną od 30 lat :)

Wspaniała i ciepła pani doktor. Po tygodniu męczarni związanej z wycinaniem migdałków, dosłownie jak za dotknięciem czarodziejskiej różdżki pani doktor uwolniła mnie od potwornego bólu. Pomimo mojego strachu przed badaniem, przeprowadzone ono zostało bardzo delikatnie. To była moja pierwsza wizyta w gabinecie dr Łodej i pomimo bardzo długiego oczekiwania w poczekalni, wiem że w razie potrzeby pójdę kolejny raz.

Po miesiącach chodzenia po laryngologach którzy nie potrafili wyleczyć moich uszu serwując mi tylko płukanie i antybiotyki Pani Doktor od razu skierowała mnie na potrzebne badania, przyjęła mnie choć bardzo się śpieszyła i już miało jej w gabinecie nie być. Wyjaśniła wszystko przepisała maść ii czekam już tylko na poprawę: )