lekarz Daniela Łodej

Laryngolog

Pani doktor uratowała mi życie... Dzięki szybkiej decyzji nie doszło do powikłań po przenoszonym zapaleniu zatok. Przy OB 30 inna lekarka leczyła mnie dalej syropem, gdy już było krytycznie dostałam się pod opiekę Pani Łodej dziękuję za wszystko Pani doktor uratowała mnie Pani.

Pani doktor ma wysokie kompetencje jak również dobre podejście do dzieci.Takich specjalistów warto polecić.

Lekarz godny polecenia. Przed drzwiami gabinetu duża kolejka, za drzwiami, już w gabinecie - cisza, spokój, duża kompetencja. Spokojnie i fachowo zostaje przeprowadzone badanie. Lekarz nie wykazuje irytacji przy problemie chorego z prawidłowym otwarciem jamy ustnej. Podchodzi do badania wielokrotnie i spokojnie tłumaczy jak ma się pacjent zachować. Ilość pacjentów świadczy o klasie tego lekarza.

Pani Doktor jest przemiłą osobą. Leczyłam się u niej będąc małym brzdącem, a teraz wróciłam do tego. Jako jedyny lekarz przy mojej historii problemów z zatokami zleciła mi zdjęcie zatok i w wieku 21 lat dowiedziałam się, że mam krzywą przegrodę. Poza tym Pani Doktor poświęca wiele czasu swoim pacjentom, przyjmując we własnym mieszkaniu.

Pani doktor jest bardzo miłą i kompetentną osobą. Czas oczekiwania rzeczywiście bardzo długi ale warto. Polecam!!!!

Już dawno nie spotkałem lekarza, który słuch pacjenta... Pani Łodej potrafi nawet przerwać pisanie recepty, aby wysłuchać co pacjent ma do powiedzenia. Tego nie uczą chyba w szkołach bo takich lekarzy prawie nie ma.. Nie mogę się wypowiedzieć co do skuteczności terapii, gdyż potrwa wiele miesięcy. Moje wrażenia są pozytywne, gdyż jako jedyna zastosowała jakąkolwiek terapię na przewlekły nieżyt nosa. Wielki minus to organizacja przyjęć. Jakiś smutny pan informuje przez telefon nie nie można umówić się na godzinę. W poczekalni spędziłem - uwaga - 4 godziny ! Trzeba zatem nastawić się na oczekiwanie
trwające i pół dniówki co głównie wynika z faktu przyjmowania dzieci do lat 2-ch bez kolejki. To bardzo deprymujące po kilku godzinach oczekiwania... Koszt wizyty dość wysoki bo 80 zł.

Zdecydowanie polecam: za kompetencję, podejście do pacjenta, profesjonalizm, wiedzę i posiadane doświadczenie.

Pani doktor Daniela Łodej to wspaniały lekarz, jakiego szukałem. Jestem zachwycony Jej kompetencją i zaangażowaniem; poświęciła mi masę czasu i nie narobiła żadnego bólu czego nie mogę powiedzieć o poprzednich badaniach u innych laryngologów. Moim uchem od blisko trzech miesięcy zajmowało się już w sumie 7 laryngologów w tym profesorowie i inni uczeni. Zleciła wymaz, tomografie czego inni również nie zrobili. Jako pierwszej i jedynej udało się złagodzić okropny ból który dotyczy przewlekłego, perlakowego zapalenia ucha. Powiedziała mi więcej na temat mojej choroby niż wcześniej wszyscy lekarze razem wzięci. Warto również zaznaczyć że Pani doktor to przemiła, ciepła osoba. Na pewno już nie zmienię laryngologa, nie zastąpią pani doktor żadni profesorowie od siedmiu boleści. Polecam serdecznie!

Wdzięczny pacjent, Michał P. z Rudy Śląskiej

chodziłam z córką do pani doktor przez ponad rok (średnio raz w miesiącu). kazała robić nam różna niepotrzebne badania. córka miała przerost trzeciego migdałka i dopiero gdy po dwumiesięcznej terapii antybiotykowej nie było żadnej poprawy poszłam do innego lekarza. skierował nas do szpitala na usunięcie migdałka i od tamtej pory córka cały czas jest zdrowa, a minął ponad rok. nie polecam!!!

Do pani doktor chodzilam z moimi malymi dziecmi, byly to zazwyczaj anginy, klopoty z uszami itp.potem dzieci " wyrosly " z chorob. Teraz corki sa dorosle ale gdy pojawily sie problemy z zatokami u jednej z corek ponownie udala sie ona do dr.Lodej.Jest to lekarz z wieloletnim doświadczeniem,wspaniałym podejsciem do pacjenta niezmienie od wielu lat.