lekarz Danuta Champlewska-Jędrzejewska

Psychiatra, Pediatra

Jestem bardzo zadowolona z przebiegu wizyty. Wiedza,doświadczenie i intuicja-dr Champlewska ma wszystko co potrzebne w jej zawodzie.Mam porównanie z innymi lekarzami tej specjalizacji i dr Champlewskai wypada zdecydowanie najlepiej. Obiektywnie i rzeczowo przedstawia diagnozę, plan leczenia i najważniejsze -daje nadzieje na lepsze jutro....

Witam. Gorąco polecam jako Lekarza, dała mi nadzieję w życiu i pomogła zrozumieć wiele spraw , serdecznie dziekuję za pomoc.

Witam.

Polecam pania doktor lekarz godny polecenia dziekuje za pomoc ktora pani mi udzielila inni lelarzy mileli mnie gdzies Pani mnie nie zostawila .wdzieczny pacjent

Bardzo dobra Pani doktor która wyprowadzi człowieka na prosta życie staje się prostrze problemy nie znikaj ale łatwiej je rozwiązać dzięki fachowej pomocy polecam

polecam

BARDZO GRZECZNA PANI DOKTOR WSPIERA PACJETA KTORY POTRZEBUJE PMOCY DORADZI CO DALEJ ROBIC ABY NORMALNIE ZYC FUNKCJONOWAC WYCIAGNIE CZLOWIEKA Z DOLKA GORACO POLECAM .ZADOWOLONY PACJENT

Gorąco polecam Panią D. Champlewską - Jędrzejewską jako ciepłą i serdeczną specjalistkę ludzkiego umysłu i serdecznie dziękuję za fachową pomoc oraz rzetelną kompetencję. Pani doktor sprawiła, że uwierzyłem w siebie i na nowo spojrzałem na świat. Pacjent.

Pacjent.

Może jak prywatnie to zachowuje się inaczej, ale wizyta publiczna bezpłatna to "ignoruje" pacjenta. Przychylam się do opinii tych negatywnych

dziękuję za pomoc, co raz mniej lekarzy tak ludzkich i niezachłannych.

dziękuję za pomoc, co raz mniej lekarzy tak ludzkich i niezachłannych.

Umówiłam się do Pani na wizytę, w poczekalni koazało się że jest przede mna 6 osób!!! czyli na pewno nie zapewnia dyskrecji! a skoro taki poslizg czasowy to na pewno nie poświeca pacjentowi wystarczajaco czsu! oczywiście nie czekałam na swoja kolej tylko wyszłam!

mało uprzejma.Nie interesuje się pacjentem

mało uprzejma.Nie interesuje się pacjentem