Pani Dr Danusia Dąbrowska to najlepszy stomatolog jakiego znam. Panicznie boję się dentysty. To Pani Doktor sprawiła, że przestałam się bać i ze spokojem chodzę na wizytę. Bardzo delikatna, niezwykle dokładna, bardzo miła, życzliwa i wyrozumiała. Ceny bardzo przystępne, doskonała jakość usług. Doskonałe materiały, żadna plomba nie wypadła mimo, że kilka lat temu były wstawiane, kapitalne znieczulenia. Trafiłam do niej z polecenia i sama chętnie ją polecam - wszyscy znajomi, którzy do niech chodzą są zachwyceni. Więcej takich lekarzy. Nic dodać nic ująć. Bardzo dziękuję Pani Doktor.