lekarz Danuta Deboa

1,3
1,1
1,3
1,1

Jestem zawiedziony postawą p.doktor. Najpierw pani pokazała mi swoje oburzenie że przychodzę pół roku po zdarzeniu. Nie mam widocznych śladów ale jestem po 8-miu ciężkich operacjach w tym przeszczepie wątroby. Pani jako biegła nawet mnie nie zbadała chociaż mówię pani że od kiedy bandyta z rozpędu uderzył mnie w okolice wątroby , podbrzusze i brzuch zaczęły mnie piec i boleć. Ale tego pani nie słucha. Każe mi wyjść mówiąc że pani już wie co ma pisać.

Niedość że nie wykazuje żadnej empatii do osób starszych na orzecznictwie to w dodatku odnosi się arogancko. Trzeba rozróżnić osoby chore od naciągaczy a mówienie osobie starszej prosto w oczy że jest stara i niedopuszczanie do słowa świadczy o braku wychowania. Takie osoby omijać z daleka. Aż dziw że w dzisiejszych czasach ktoś taki jeszcze pracuje. Już dawno powinien ktoś zrobić z nią porządek.