lekarz Danuta Dudzik-Lewecka

Najlepszy pediatra jakiego spotkałam. Podejście do dzieci na medal. Bardzo komunikatywna, cierpliwa

Pani Doktor jest profesjonalistką na 6 z plusem. Pomogła w chorobie mojego męża, zleciła badania żeby dowiedzieć się co się dzieje, nie ma problemu ze skierowaniami do specjalistów. Potrafi ocenić trafnie co pacjentowi dolega, a dla dzieci jest bardzo miła i potrafi zachęcić do chodzenia do lekarza i dbania o zdrowie...

Najlepsza Pani doktor!!!!!!! Z chorób dzieci mi wyrwała,miła,kulturalna,uprzejma i przede wszystkim z podejsciem do dzieci.

Najlepszy pediatra w Zabrzu, ma podejscie do dzieci.

Najlepszy pediatra w Zabrzu, ma podejscie do dzieci.

Najlepszy Lekarz jakiego w zyciu spotkalam:) Brak mi slow, zeby opisac ile zawdzieczam pani dr.:)Pani dr.Lewecka przywrocila mi wiare w to, ze bedzie dobrze, po tym jak sie zalamalam, dowiadujac sie o swojej chorobie..na szczescie teraz jest juz dobrze,i w duzej mierze zawdzieczam to dr.Leweckiej:) Wiem, ze moge na Nia liczyc w kazdej sytuacji,niezastapiona lekarka:)Zawsze sluzy pomoca i stara sie zrobic wszystko zeby pacjent ta pomoc otrzymal.Takiego Lekarza ze świeca trzeba szukac..Ja juz nie musze na szczescie:)))