Danuta Górska

2,4
2,5
2,5
2,4

Nie polecam! Ta kobieta jest straszna dosłownie. .kto nie miał z nią styczności nie zrozumie jak wygląda u niej wizyta .... nie rozmawia wogole z pacjentem,nie daje dojść do słowa,kiedy próbuje się czegoś dowiedzieć odpowiada nie miło, ośmiesza pacjenta traktuje jak jakiegos głupka, w efekcie wychodzi się zdenerwowanym i dalej nie wie się nic...zmieniam lekarza.

Polecam. Leczę się u niej 20 lat i nie mogę powiedzieć, żeby cokolwiek zostało źle zrobione. Szybko, terminowo, bez problemów.

Szanowni Państwo, Z całego serca polecam Panią dr Górską za jej kompetencje, chęć pomocy ludziom i szybką interwencję. Trafiłam do Pani doktor przez przypadek i może faktycznie była oziębła, bez zbędnych pytań przebiegła wizyta, ale kiedy zachorowałam na nowotwór złośliwy Pani Doktor sama osobiście, zaznaczam SAMA OSOBIŚCIE (gdzie pacjentów przyjmuje tysiące) zadzwoniła do moje mamy wytłumaczyła co i jak. Przyjęła nas dużo wcześniej niż planowana wizyta i poza kolejnością. Wydała osobiście wymaz z biopsji i poinstruowała co mam zrobić. Życie mnie troszkę nie oszczędza i w okresie po usunięciu nowotworu ...

Szanowni Państwo,
Z całego serca polecam Panią dr Górską za jej kompetencje, chęć pomocy ludziom i szybką interwencję. Trafiłam do Pani doktor przez przypadek i może faktycznie była oziębła, bez zbędnych pytań przebiegła wizyta, ale kiedy zachorowałam na nowotwór złośliwy Pani Doktor sama osobiście, zaznaczam SAMA OSOBIŚCIE (gdzie pacjentów przyjmuje tysiące) zadzwoniła do moje mamy wytłumaczyła co i jak. Przyjęła nas dużo wcześniej niż planowana wizyta i poza kolejnością. Wydała osobiście wymaz z biopsji i poinstruowała co mam zrobić. Życie mnie troszkę nie oszczędza i w okresie po usunięciu nowotworu wraz z cała tarczycą pojawiły mi się inne choróbska i Pani Doktor dosłownie była na każde me zawołanie tzn. skierowania na badania - cito, przyjmowała kilka razy w m-c pomimo napiętego grafiku. Co dwumiesięczna rutynowa kontrola sprawiła, że Pani doktor mnie pamięta (po mimo tulu przyjmowanych każdego dnia pacjentów) konsultacja przebiega na spokojnej, uprzejma rozmowa, tłumaczy wszystko i prywatnie też zamienimy parę zdań. Wystarczy pokazać szacunek i rozumienie, że każdy z Nas ma czasem gorszy dzień, a z czasem rodzi się nawet sympatia,a nie maszynowe podejście pacjent-lekarz. Polecam z pełną świadomością bo bardzo dobry z niej człowiek i lekarz. Nawet nie wyobrażam sobie mojego życia bez Pani Doktor (śmiejcie się) ale byłam już u nie jednego lekarza i nikt mi nie mógł pomóc, a mam dopiero 27 lat i całe życie przed sobą..
Pozdrawiam.

Mimo ustalonej godziny Pani doktor zawsze spóźnia się ponad 2 godziny. Na pytania na temat choroby odpowiada w mało zadowalajacym stopniu co więcej krytykuje pacjenta za to ze za dużo chce wiedzieć.

NIE POLECAM!!!! Pani "Doktor" niesympatyczna, bezczelna, na zapytanie pacjenta odpowiada,żeby udał się do psychiatry. Proponuję, żeby Pani "Doktor" sama udała się do takiego specjalisty :). Pozdrawiam :).

Ja Pani Doktor nie mogę nic zarzucić, dla mnie była bardzo miła. Skierowała na odpowiednie badania (usg, biopsję), wszystko dokładnie wytłumaczyła i według mnie ocena 5 jest zupełnie zasłużona. Polecam.

Kompletnie nie zgadzam się z opiniami na temat Pani Doktor. Według mnie jest to lekarz godny polecenia, który potrafi wysłuchać i pomóc swoim pacjentom.

Potwierdzam wszystkie opinie, nikomu nie polecam kontaktu z tą Panią. Może zabrzmi to brutalnie ale życzę jej aby kiedyś została identycznie potraktowana jak ona traktuje swoich pacjentów. Obraża, odmawia leczenia bez powodu. W moim przypadku stwierdziła, że nie będzie mnie leczyć" bo nie i co mi kto zrobi". Jestem osobą posiadającą znaczny stopień niepełnosprawności ze względu na wadę wzroku, nie samodzielną. Po drugiej wizycie rozpłakałam się, na następnej próbowałam z nią rozmawiać, ale na próżno. Nie wiem czy te wpisy ktoś czyta, ale może warto by było się tą Panią zainteresować. Psuje opinie lekarzom.

Potwierdzam wszystkie opinie , że lekarka jest bardzo ograniczona. Nie polecam kontaktu z takim lekarzem nikomu. Jeśli ktokolwiek miał styczność z tym lekarzem to niech zgłasza to od razu do jego przełożonego i składa skargę żeby pozbawić go prawa wykonywania zawodu bo lekarz sama nazwa świadczy o tym że powinien pomagać ludziom a nie traktować pacjenta jak bydło. Odradzam

Potwierdzam wszystkie powyższe odpowiedzi!!! Pierwszy raz spotkałam się z tak wredną lekarką! W ogóle nie słucha pacjenta, o nic najlepiej nie pytać bo usłyszy się odpowiedź: "A CO JA WRÓŻKA JESTEM? " szkoda gadać mnie poprostu zatkało jak ona z takim hasłem do mnie wywaliła! Wredna stara baba i tyle jak tak można traktować pacjentów!!! Nie życzę nikomu kontaktu z tą niedouczoną "lekarką"