lekarz Danuta Hruszka-Lisniewska

Lekarz medycyny pracy

Dziękuje Pani doktor za konkretną pomoc, poświęcony czas. Bardzo profesjonalne podejście do problemu choroby, właściwą diagnozę. Wszystko w uprzejmej pełnej zrozumienia atmosferze. Polecam wszystkim, którzy poszukują dobrego lekarza i dobrego człowieka.

Bardzo dziękuję Pani doktor za wszelaką pomoc. To dobry człowiek i świetny lekarz wytłumaczy porozmawia .Dopóki będzie pracować to ja na pewno będę do niej chodzić

Bardzo Polecam Panią Doktor. Dziś mnie przyjęła bez rejestracji z pilnym przypadkiem . Konkretna , miła , z poczuciem humoru i przede wszystkim przebadała mnie dokładnie . Jak się ma miłe podejście do lekarza to wtedy lekarz też jest miły . Pozdrawiam

Bardzo niemiła lekarka. Nie przyjmuje chorych poza wymaganą liczbą osób. Odsyła do innych lekarzy. Poświęca czas tylko starszym osobą. Młidsze wg niej mogą poczekać. Nie polecam

Bardzo nie miła lekarz. Uważa ze jak się jest studentem to od razu się chorobę symuluje tylko po to żeby nie chodzić na uczelnie. Nie słucha o objawach choroby. Jedyne co usłyszałam z Ust pani doktor to żeby nie wymyślać bo z 37,5 i objawami grypowymi można normlanie chodzić na zajęcia i do pracy :)

Bardzo niemiła pani doktor, nie słucha pacjenta, brak tłumaczenia o chorobie, jej objawach i leczeniu. Nie polecam!

Bardzo dziękuje Pani doktor za wszelaką pomoc. To dobry człowiek i świetny lekarz! Dopóki będzie pracować to ja na pewno będę do Niej chodzić.

Dziękuję Pani Doktor za pomoc w trudnym problemie zdrowotnym, za poświęcenie czasu i sposób podejścia do pacjenta czyli do mnie. Nareszcie ktos potrafił sie mną zająć.

Chodzę do Pani Doktor od kilku lat i dużo Jej zawdzięczam. Jest konkretna, miła i trafnie stawia diagnozę. Zawsze można o wszystko zapytać. Polecam !!!

NIESTETY ALE JEDNA Z NAJGORSZYCH LEKAREK JAKIE DOTYCHCZAS SPOTKAŁAM ! BARDZO NIE MIŁA, NIE PRECYZYJNA, CHAMSKA. JAK KTOŚ PRZYJDZIE Z 40'c GORĄCZKĄ TO POWIE, ŻE GORĄCZKA TO NIE CHOROBA. W KOLEJCE CZEKA SIE 5h , A PO 5h PANI DOKTOR OZNAJMIA, ZE WIECEJ OSÓB NIE PRZYJMIE BO NIE MA CZASU. NIE POLECAM ! SZKODA ZDROWIA !