lekarz Danuta Hruszka-Lisniewska

Lekarz medycyny pracy

2,9
2,9

Bardzo dziękuje Pani doktor za wszelaką pomoc. To dobry człowiek i świetny lekarz! Dopóki będzie pracować to ja na pewno będę do Niej chodzić.

Bardzo niemiła pani doktor, nie słucha pacjenta, brak tłumaczenia o chorobie, jej objawach i leczeniu. Nie polecam!

Dziękuję Pani Doktor za pomoc w trudnym problemie zdrowotnym, za poświęcenie czasu i sposób podejścia do pacjenta czyli do mnie. Nareszcie ktos potrafił sie mną zająć.

Chodzę do Pani Doktor od kilku lat i dużo Jej zawdzięczam. Jest konkretna, miła i trafnie stawia diagnozę. Zawsze można o wszystko zapytać. Polecam !!!

NIESTETY ALE JEDNA Z NAJGORSZYCH LEKAREK JAKIE DOTYCHCZAS SPOTKAŁAM ! BARDZO NIE MIŁA, NIE PRECYZYJNA, CHAMSKA. JAK KTOŚ PRZYJDZIE Z 40'c GORĄCZKĄ TO POWIE, ŻE GORĄCZKA TO NIE CHOROBA. W KOLEJCE CZEKA SIE 5h , A PO 5h PANI DOKTOR OZNAJMIA, ZE WIECEJ OSÓB NIE PRZYJMIE BO NIE MA CZASU. NIE POLECAM ! SZKODA ZDROWIA !

Jestem pod stałą opieką Pani Doktor i nigdy mnie nie zawiodła. Zna się na rzeczy i zawsze ma dla mnie czas i uśmiech. Ufam Jej całkowicie i polecam!

To najgorszy lekarz u którego byłam. Pani doktor stwierdziła ze nic mi nie jest,-dodam iż od miesiąca chorowałam,-i w ogóle po co przyszłam do lekarza. Każdego coś boli,a ja się generalnie zachowuje jak dziecko, powinnam zacisnąć zęby a nie z byle powodu przychodzić do lekarza.

To najgorszy lekarz u którego byłam.

Chcesz żyć w zdrowiu i mieć wspaniałą opiekę zdrowotną? To niestety źle trafiłeś !!! Lekarz odmówił wizyty domowej osobie w poważnym stanie... Okazało się ze pani Hruszlka-Lisniewska nie interesuje się swoimi pacjentami (dodam ze inny znakomity lekarz po wizycie u pacjenta stwierdził ze wymaga natychmiastowej opieki szpitalnej!) Nie polecam...gdyby nie interwencja osób z zewnątrz osoba by zmarła w domu przez poprzez odmowę wizyty domowej tego lekarza. Chętnie udzielę więcej informacji. (sk8alum@yahoo.de) Świetny bardzo ludzki lekarz który pomógł w tej sprawie to Dr TADEUSZ BIELESZ.