dr n. med. Danuta Kallas

Wenerolog, Alergolog, Dermatolog

Pani dr Danuta Kallas to wspaniały człowiek, bardzo dobry specjalista, fachowiec,profesjonalistka,cierpliwa, wyrozumiała,pelna kultury godna polecenia,lekarz z powołania

Bardzo sympatyczna pani doktor. Fachowe wyjaśnienie choroby i leczenia i życzliwe podejście do pacjenta. Człowiek nie czuje się tam jak intruz, a to jest bardzo ważne. Serdecznie polecam.

Pani dr jest wspaniałym lekarzem jeszcze nigdy ne odmówiła pomocy jadę czasami bez rejestracji i zawsze jestem przyjęta !!!!!!!!!!!!!!!!!! jeśli jest nagła sytuacja to proszę pojechać i nie odmówi pomocy bo ja wiele razy tak byłam nawet raz pani dr wyjeżdżała na wczasy wyszła z samochodu i mnie przyjęła !!!!!!!!!polecam polecam i jeszcze raz polecam p.Doktor !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

A Ja nie mogę od miesiąca się zarejestrować , bo włącza się automat że jest wyłączony telefon albo Pani rejestratorka mówi że mają na dany tydzień limit wyczerpany,chciałem iść prywatnie.i słyszę we wtorek że Pani mnie nie zarejestruje na kolejny poniedziałek.W poniedziałek i wtorek w kolejnym tygodniu telefon wyłączony.Czy ktoś zna kogoś KOMPETENTNEGO.PROSZĘ O NAMIAR.NIE MIAŁEM MOŻLIWOŚCI POZNAĆ PANI DOKTOR,ALE JEJ KADRA, MÓWI O JEJ PODEJŚCIU I KOMPOETENCJACH.PRZYKRE

Tak niby dobry lekarz a odmówiono nam wizyty z (1.5rocznym) dzieckiem.Prawdopodobnie ma mięczaka zakaźnego,i nie zechcieli temu dziecku pomoc, stwierdzając ze nie maja terminu.A mi wydaje się ze po prostu maja za dużo kasy na kacie.Powinna być to hańba dla lekarza odmawiając dziecku pomocy.

Polecam wszystkim. leczę się u Pani Doktor od niedawna ale już są efekty leczenia. Mimo, iz nie jestem nastolatką mam problemy z cerą. Po miesiącu stosowania się do zaleceń i zażywania antybiotyku widzę dużą poprawę.

WSPANIAŁY LEKARZ, WIELE LAT LECZY MOJE DZIECKO, PANI DOKTOR NIGDY MNIE NIE ZAWIODŁA. WIELE BADAŃ WYKONUJE ZA NIESAMOWICIE NISKĄ CENĘ A WIZYTY SĄ WIELOKROTNIE DARMOWE LUB ZA 30 ZŁ. WIEDZA NA NAJWYŻSZYM POZIOMIE !!!

p. Kallas jest wspaniałym lekarzem . Mimo tego , ze nie kazdy ma do niej zaufanie ma bardzo dzuo pacjentów których z pewnością umie wyleczyć .

Po wielu wizytach u innych lekarzy dopiero mój synek otrzymał odpowiednią pomoc u Pani doktor. Od pół roku leczymy się pod nazorem pani Kallas i wszystko wraca powoli do normy. Leki skutkują i sa dowodem na wiedzę jaką lekarz posiada-leki robione.

lekarz bardzo dobrze podchodzi do pacjenta opowie zawsze co będziemy robić i ile jeszcze takich badań będe miała to tyle co do lekarza a co do rejstracji to niemorzna się dodzwonić albo zajenty albo odrzucają lub linia jest uszkodzona.