dr n. med. Danuta Kallas

Wenerolog, Alergolog, Dermatolog

Wspaniały lekarz, kompetentna, miła, nigdy nie odmówi w potrzebie za malutką kasę lub za darmo !!!! Pełen profesjonalizm, tacy lekarze to skarb !!!

polecam tego lekarza, jeszcze nigdy nie zawiodłam się na pani dr

polecam tego lekarza, jeszcze nigdy nie zawiodłam się na pani dr

jestem bardzo zadowolana POLECAM. MOja córka która po poprzednich wizytach u soecjalistów bała sie po prostu lekarzy gdyz testy skórne kojarzyły jej sie z bólem po kilku wizytach u pani doktor nawet zrobiła dle nniej rysunek. Pani doktor ma dobre podejscie do dzieci dobry kontakt zrozumiale tłumaczy działania i zalecenia.

jestem bardzo zadowolana

Szczerze polecam - lekarz z powołania- znający się na swoim fachu!

Szczerze polecam - lekarz z powołania- znający się na swoim fachu!

z całym szacunkiem dla dr.Kallas.Słyszałam wiele pozytywnych opinii również w Bydgoszczy,niestety mnie pani nie pomogła przez kilka miesięcy,pomimo stosowania się do zaleceń Nie dowiedziałam sie również co mi dolega , jak więc można trafić z leczeniem?Dziekuję jednak za uprzejmość i życzę powodzenia.)))

polecam. przyjal bez kolejki i czekania na dzien wizyty sam zadzwonil o zwolnionym terminie

Bardzo skuteczny i wysoko wykształcony lekarz (z tytułem dr nauk med.). Jedyne zastrzeżenie to to, iż zapisuje dużo więcej i dużo droższe lekarstwa od innych lekarzy tej specjalizacji. Najważniejsze jednak, że metody leczenia p. Kallas działają bardzo szybko! Zdecydowanie polecam!

Najważniejsze jednak, że metody leczenia p. Kallas działają bardzo szybko!
Zdecydowanie polecam!