dr n. med. Danuta Kucharska

Laryngolog

2,9

Moje niespełna 4-letnie dziecko zakwalifikowała do usunięcia trzeciego migdała i podcięcia bocznych, co wykonała w szpitalu w Kozienicach (tak nam się wydawało). Przy zabiegu skróciła również wiązadełko języka, oczywiście bez konsultacji z nami. Z takim wypisem "usunięty migdał trzeci, boczne podcięta, skrócone wiązadełko języka" i z taką świadomością żyliśmy, do czasu przypadkowej wizyty u innego laryngologa, który stwierdził, a kolejny jeszcze potwierdził że dziecko nie ma wogóle migdałów, gdyż wszystkie zostały usunięte. WIĘC STANOWCZO ODRADZAM GDYŻ ROBI CO CHCE I NIC NIE KONSULTUJE!!!!!!!

WIĘC STANOWCZO ODRADZAM GDYŻ ROBI CO CHCE I NIC NIE KONSULTUJE!!!!!!!

Pani doktor wszystkie problemy laryngologiczne leczyłaby wycięciem migdałków

Pani doktor wszystkie problemy laryngologiczne leczyłaby wycięciem migdałków

Jest w porządku. Nie ma zastrzeżeń do przebiegu wizyty, wszystko było tak, jak być powinno. Wyleczyła mi zapalenie ucha kroplami do oczu - może niekonwencjonalne, ale skuteczne ;-)

Pani raczej oschła, ale jak najbardziej świetny lekarz, który nie czaruje tylko konkretnie podchodzi do sprawy. Lekarz jak najbardziej godny polecenia!!!

Komunikatywna ,ale czy jednakowo kompetentna?Sprawia wrażenie nieobliczalnej.Jeżeli jest taka możliwość polecam zdać się na profesjonalistę.

Bardzo niemiła,niezrównoważona kobieta.Nie przejmująca się zdrowiem dzieci.

Bardzo niemiła,niezrównoważona kobieta.Nie przejmująca się
zdrowiem dzieci.

Jest to bardzo dobry lekarz przez niego właśnie już nie choruje dlatego,że wycięła mi wszystkie migdałki naprawdę polecam innym.

Babeczka zna się na tym co robi. Mój syn miał problem ze słuchem, okazało się że to przez migdałki.Zabieg zrobiła w Kozienicach, wszystko super sama operowała. Może wydawać się czasami niemiła ale taki ma sposób bycia. Ważne że jest bardzo solidna i kompetentna .Z czystym sumieniem polecam.

Bardzo konkretny lekarz, nie owija w bawełnę. Udziela konkretnych informacji bez "głaskania" pacjenta.

Sprawnie i bez problemów, Polecam

Sprawnie i bez problemów, Polecam