Laryngolog Radom

NIEPUBLICZNY ZAKŁAD OPIEKI ZDROWOTNEJ SPÓŁKA LEKARSKA "ZAMŁYNIE" SP.Z OO
Radom , ul. Klonowicza 10 /12
26-600 Radom

Niema Lepszego specjalisty laryngologa. W lutym 2017 roku miałem zabieg na migdały mam 33 lata jest mega poprawa . szacunek dla tego człowieka ! Polecam w 100% .

Opinia dodana przez: Tomasz Woźniak- Drzewica

NSZOZ "Olsztyńska"
Olsztyńska 33 A
26-600 Radom

Na wizytę do Pani doktor zgłosiłam się z niepewnym wynikiem mammografii, jestem zadowolona, jest to miły i konkretny lekarz, profesjonalista

epmed
Sucha 2
26-600 Radom

lekarz wspaniały, ale starsza Pani w kartotece bardzo nie miła okropna baba.Nigdy w swoim życiu takiej nie miłej kobiety nie spotkałam tragedia , tragedia , tragedia.tacy ludzie nie powinni pracować

Opinia dodana przez: anna

Przychodnia Słoneczna w Radomiu
Staroopatowska 1a
26-600 Radom

Z czystym sercem polecam Pana Doktora, najlepszy laryngolog w Radomiu, wspaniały lekarz w 100% skuteczny (jestem świeżo po zabiegu) indywidualne podejscie do pacjenta,ogromnie sympatyczny,skromny,życzliwy,uprzejmy,cierpliwy,delikatny.

Opinia dodana przez: ~l~

Radom, ul. Focha 9
26-600 Radom

Tych co piszą złe opinie o Pani Doktor i robią czarny PR wysyłam do innego laryngologa....POWDZENIA!:) Mam tak chore uszy i zatoki, że znam wszystkich specjalistów w oklicy od wielu lat i nikt z nich nie podjeżdża wiedzą do niej. Tyle ......

Opinia dodana przez: Maciek

kard. Wyszyńskiego 9a lok. 9
26-600 Radom

Najlepsza pani doktor jaką znam, jest alergologiem i laryngologiem. Super, chodziłam z dzieckiem przez 1,5 roku do lekarzy z tej dziedziny i co i nic dziecko nałykało sie tabletek, syropów i tyle. U Pani doktor powiedziało tylko dzień dobry na przywitanie i wystarczyło, od razu wiedziała co trzeba zrobić. Poleciłam ja wielu wielu znajomym dorosłym i ich dzieciom, nikt nie powiedział że nie leczy, albo że źle leczy. Każdy jest zadowolony. Szybka diagnoza, leczenie i człowiek zdrów :)

Opinia dodana przez: Agata

ul. Kośna 26
26-600 Radom

Wzór lekarza, wyśmienity specjalista, ale tez CZŁOWIEK przez duże "C", doskonały "psycholog"!
Nie ma takich słów które wystarczająco dobrze określają Pana Doktora!!!
Objeździliśmy "najlepszych profesorów" i utytułowanych laryngologów,
ale pomoc przyniosły tylko wizyty u Pana Doktora! Dziękujemy Panu, ...

Nie ma takich słów które wystarczająco dobrze określają Pana Doktora!!!
Objeździliśmy "najlepszych profesorów" i utytułowanych laryngologów,
ale pomoc przyniosły tylko wizyty u Pana Doktora! Dziękujemy Panu, a wszystkim
czytającym polecamy...jeśli potrzebujecie pomocy w tej dziedzinie 200 % polecamy!!!! E. & M.

Opinia dodana przez: Zeber

Na Stoku 5 lok. 5
Radom

Zdecydowanie polecam tych lekarzy są uprzejmi kompetentni.Uratowali mi słuch bo do tej pory bym był już głuchy.
Zdecydowanie neguję pracę lekarzy w ośrodku zdrowia w Wierzbicy.

Zdecydowanie neguję pracę lekarzy w ośrodku zdrowia w Wierzbicy.

Opinia dodana przez: Mmargula97 m.margula97

Powstańców Śląskich 5 lok. 4
26-600 Radom

Ja po wizytach u Pani doktor mam pozytywne wrażenie. Zlecone zostały kompletne badania. Otrzymałem konkretne informacje co do stanu mojego zdrowia i odpowiednie leczenie.

Opinia dodana przez: Jan

Nowogrodzka 17